מה עשה השף אסף גרניט באשדוד?

בשנת 2018 נמצא כי אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים לרשויות מעל 150 אלף תושבים. כך עלה במדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, בשבוע האחרון התקיים כנס לקידום עסקים ויזמים, והשף המוכר אסף גרניט העביר הרצאה בנושא "חוויית הלקוח"

בשבוע החולף התקיים כנס לקידום עסקים ויזמים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מערך מעוף ובשיתוף עיריית אשדוד, בסימן השקת חמשת הפורומים של העיר אשדוד.

במסגרת הכנס אסף גרניט, השף והמסעדן המוכר, העביר הרצאה בנושא "חוויית הלקוח". ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי היה הנואם המרכזי באירוע, ואחריו נאמו מנהל סניף מעוף אשדוד ישראל הרשקוביץ', ומנהלת מרכז "כיוונים" אתי לוגסי.

בשנת 2018 נמצא כי אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים לרשויות מעל 150 אלף תושבים, כך עלה במדד הרשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. פרויקט המאיץ בעיר אשדוד לפיתוח מיזמים טכנולוגיים, שהחל את פעילותו בשנה שעברה, והשקה החודש של חמשת הפורמים הנוכחים בעיר, הופכים את העיר אשדוד למעצמה לעסקים קטנים ובינוניים.

ישראל הרשקוביץ', מנהל סניף מעוף אשדוד, קרא לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ליזמים ותושבי העיר לבוא ולהצטרף לסביבה היוזמת והמפתחת בעיר אשדוד. כמו כן, הוסיף ואמר: "משרד הכלכלה והתעשייה וסניף מעוף אשדוד שואף בכל כוחו להנגיש את הכלים והידע הן ליזמים ולבעלי עסקים והן לרשות, קרי  העיר אשדוד. שיתוף הפעולה בין העירייה ומערך מעוף יצר סביבה ידידותית לעסקים ולתושבים, והוביל את ההקמה של חמשת הפורמים בעיר אשדוד שהם נכס חברתי כלכלי חשוב ומהווה דגם ייחודי בישראל".

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום: "העיר אשדוד מהווה דוגמא ומופת כיצד שיתוף פעולה בין משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים מעוף מרחב דרום והרשות יוצרים מציאות אחרת בשטח. מעוף מרחב דרום רואה לנגד עיניו את היזמים אשר רוצים לפעול בתחום העסקים בתחומים שונים ויצירתיים".

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, סיפר למשתתפים כי הוא שמח שהחזון העסקי לעיר אשדוד קורם עור וגידים בדמות מספר פרויקטים ומפעלים, בין היתר הקמת המאיץ של משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ומעוף מרחב דרום, למען יזמים מתחומים מגוונים אשר נמצאים בשלבים שונים של פיתוח מיזם טכנולוגי, החל משלב הרעיון ועד למיזמים טכנולוגיים פעילים. כמו כך ההקמה של חמשת הפורומים לפיתוח הקהילה העסקית והחברתית בעיר: אומנים, יזמים ואנשי עסקים, נשים חרדיות  ומנכ"לים של מוסדות עוגן".אסף גרניט, השף והמסעדן דיבר בפני המשתתפים בכנס וסיפר כי האג'נדה שלו בעסקים היא קודם כל,  לראות  את הלקוח, לתת לו שירות, ומה הרצונות שלו- הלקוח הוא המרכז.  בנוסף שיתף גרניט את המשתתפים  כיצד ערך הפרפקציוניזם מוביל אותו בתור שף להצלחה בתחום המסעדנות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך