ינואר 19, 2022
אשדוד נטו

אלון חסן מגיש תביעת לשון הרע נגד מנכ"ל נמל אשדוד!

שוב שמח בנמל אשדוד: היו"ר המיתולוגי אלון חסן, מתכוון להגיש תביעת לשון הרע והוצאת דיבה נגד מנכ"ל נמל אשדוד יצחק בלומנטל, ודורש כפיצוי ראשוני סכום של 300 אלף שקל ופרסום התנצלות * בלומנטל התראיין לאתר הכלכלי "דה-מרקר", וטען כי פוטר בשנת 2010 מנמל אשדוד, לאחר שניהל מאבקים מרים נגד אלון חסן ואביו

אלון חסן מגיש תביעת לשון הרע נגד מנכ"ל נמל אשדוד!
אלון חסן טוען כי בלומנטל הכפיש אותו באמירות שקריות

יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר אלון חסן, שיגר השבוע מכתב התראה טרם נקיטת צעדים משפטיים בגין לשון הרע והוצאת דיבה למנכ"ל נמל אשדוד יצחק בלומנטל. חסן דורש באמצעות עורך דינו חן הולנדר, פיצוי מיידי של 300 אלף שקל, וכן פרסום התנצלות על הדברים הקשים שנכתבו נגדו.

בלומנטל, שעומד במוקד הסערה בשל כוונת דירקטוריון נמל אשדוד להעלות לדיון את פיטוריו של המנכ"ל, בשל שורה של כשלים מקצועיים שהוא אחראי להם, לפי טענת חלק מחברי הדירקטוריון, יצטרך לספק הסברים בחזית נוספת מול חסן.

בלומנטל העניק בשבוע החולף ראיון לאתר הכלכלי "דה-מרקר", והתייחס בעיקר למאבק העיקש שיש לו מול יו"ר דירקטוריון החברה אורנה הוזמן-בכור. בלומנטל אף טען באותו ראיון כי פוטר בעבר מנמל אשדוד בשל מאבק שניהל מול חסן ואביו. בלומנטל צוטט ב"דה-מרקר": "בשנת 2010, כסמנכ"ל משאבי אנוש, ניהלתי מאבקים נגד אלון חסן ואביו. פוטרתי באמתלה של 'שינוי מבנה ארגוני', וחזרתי לחברה כמנצח ב-2013 אחרי שפוציתי בסכום גדול מאוד. זמן קצר לאחר מכן מוניתי למנכ"ל".

עו"ד הולנדר כתב במכתב ששוגר לבלומנטל: "מדובר באמירה שקרית שיש בה כדי לצייר את מר אלון חסן כאדם כוחני, שפועל מתוך מניעים פסולים ואשר בכוחו אף להביא לפיטוריך כסמנכ"ל משאבי אנוש, והכל בשל 'מאבקים' ואמתלות שונות כלפיך כלשונך בכתבה. ידוע לך שמר חסן לא היה מעורב בשום מאבק שקשור אליך. לא היו ביניכם יחסי עבודה במועד שציינת בכתבה, וכל מטרתך היא להשחיר את פניו של מר אלון חסן".

עו"ד הולנדר ציין עוד במכתבו: "פרסום לשון הרע זה מצדך נעשה כאשר ידוע לך כי מר אלון חסן זוכה ע"י בית המשפט המחוזי זיכוי מלא ופוזיטיבי מכל העבירות בהן הואשם, וכי היום הוא ממתין להכרעת בית המשפט העליון בערעור שהגישה המדינה על חלק יחסי ביותר מכתב האישום המקורי. ברור לכולם כי עצם התייחסותך למר חסן והעלאתו לסדר היום בהקשר השלילי, כפי שיצרת בכתבה שפורסמה, יש בהם כדי לפגוע באופן קשה ביותר במר אלון חסן".

מכתב דומה נשלח למערכת האתר הכלכלי "דה-מרקר", בו פורסמו דבריו של בלומנטל. חסן דורש פיצוי של 200 אלף שקל ממערכת האתר וכן פרסום התנצלות על דבריו של מנכ"ל נמל אשדוד.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

"נהג מונית היום זה חלטורה, זה משכורת רעב, זה סיכון חיים ובריאות"

צוות האתר

האשדודי שמשבש את המערכות של אויבי ישראל

משה סידי

פעילות מיוחדת לילדי גן חבצלת מטעם איחוד הצלה

משה אלבז