נכנס לתדלק בתחנת דלק ונעצר על ידי המשטרה

שוטרי משטרת ישראל עכבו אתמול לחקירה, בחור כבן 20, תושב רמלה, בחשד שרכב באשדוד על אופנוע מירוצים שעל פי הרישיון אסור לרכב עליו מחוץ למסלולים מותרים
צוות האתר | יום שני - 02/04/18 - 9:23
נכנס לתדלק בתחנת דלק ונעצר על ידי המשטרה

שוטרי משטרת ישראל עכבו אתמול לחקירה, בחור כבן 20, תושב רמלה, בחשד שרכב באשדוד על אופנוע מירוצים שעל פי הרישיון אסור לרכב עליו מחוץ למסלולים מותרים ובהמשך תבקש המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום ובקשה לחלט את האופנוע.

משטרת ישראל פועלת כל העת כנגד רוכבי אופנוע באיזור אשדוד שרוכבים בניגוד לחוק ומחוץ למקומות המותרים תוך שהם מסכנים את עצמם ואת משתמשי הדרך האחרים.

במהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל שנערכה באשדוד, הבחינו השוטרים באופנוע מירוצים שעל פי החוק אסור שימצא על כבישים שאינם במסלולי מירוץ. בעת שהגיע רוכב האופנוע, לתחנת הדלק, לתדלק, עכבו אותו השוטרים לחקירה והשביתו את האופנוע.

בתום חקירה הנהג שוחרר בתנאים והיום בתום שימוע שנערך לנהג, האופנוע הושבת ל-30 יום ובהמשך תבקש המשטרה לחלט אותו. אנו קוראים לנהגים לנהוג על פי החוק ובמקומות המותרים בלבד ואנו נביא למיצוי הדין עם אלה שמפרים אותו. נמסר מהמשטרהאנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]