יום אהבה מלא בריאות

יום אהבה מלא בריאות:זוג רופאים בזוגיות 40 שנה, ועובדים באותה מרפאה בכללית סיטי אשדוד כבר 17 שנה ד"ר זויה מולוצ'ניקוב: "ארקדי הגיע לבקר את אבא שלו בבית החולים והתאהב ברופאה של אביו..."
משה סידי | יום שני - 12/02/18 - 9:22
[ssba-buttons]
"רופאים ואוהבים"

ביום רביעי הקרוב, יחגגו בישראל את יום האהבה הבינ"ל. עבור שני תושבי אשדוד מדובר ביום מיוחד: ד"ר זויה, מומחית לרפואת אף אוזן וגרון, וד"ר ארקדי, מומחה למחלות נוירולוגיות, זוג רופאים מומחים במרפאת כללית יועצת בסיטי אשדוד, קיימת משמעות כפולה ומכופלת – הם בזוגיות כבר 40 שנה (!) ובודקים מטופלים ברגישות ובאמפטיות באותה מרפאה בכללית סיטי אשדוד.

זויה וארקדי הכירו לפני 40 שנים בבלארוס כשארקדי הגיע לבית החולים לפגוש את הרופאה של אביו – והתאהב בה. הם נשואים כבר 38 שנים באושר ויש להם 2 ילדים ו- 4 נכדים, כולם תושבי אשדוד. הם עובדים באותה קומה במרפאת כללית ולפעמים לא נפגשים כל היום – אלא רק בבית לאחר יום עבודה ארוך, וממשיכים כמובן לדבר רפואה ובריאות. הם למדו באותה אוניברסיטה לרפואה בהפרש של מספר שנים.

"בשנת 80' הגיע ארקדי לבקר את אבא שלו בבית חולים בבילרוס שבו שימשתי כרופאה צעירה. הוא פנה אליי כדי לקבל מידע על מצבו של אביו והשיחה היתה מעניינת וגלשה לנושאים אחרים…מאז אנחנו יחד 40 שנים. כשגיליתי שהוא רופא זה תרם לחיבור בינינו מבחינת נושאי עניין משותפים", מתארת זויה.

"אנחנו עובדים כבר 17 שנים באותה הקומה במרפאות כללית בסיטי אשדוד״, אומרת זויה, ״וכמעט שלא נפגשים במהלך יום העבודה, אלא רק ברכב בדרך הביתה".

אולי גם זה יעניין אותך