פלילי

גנב כלי עבודה ונעצר בזכות בדיקת DNA

חקירת המשטרה בשתי זירות התפרצות שאירעו בתחילת חודש אוגוסט, הביאה למעצרו של תושב אשדוד, 33, שהותיר די.אנ.איי בזירות אלו. החשוד נעצר לפני כשבוע בדירתו שם איתרו הבלשים כלי עבודה רבים, צרורות מפתחות שונים והמחאות. על אף איומיו כי יתלונן כנגד השוטרים כי היכו אותו, החשוד נעצר והועבר לחקירה במשטרה שם הכחיש בחקירתו את החשדות המיוחסים לו וטען כי כלי העבודה שייכים לו. פעולות חקירה מקצועיות הביאו לאיתור חלק מבעליהם של כלי העבודה, ואף אותרו מספר מתלוננים שאת רכושם, על פי החשד, כבר הספיק החשוד למכור, אך תמונות של הרכוש נמצאו במכשיר הסלולרי של החשוד.

14285056_10210667971565096_44988084_o

בתחילת חודש אוגוסט נפרץ מחסן ממנו נגנבו כלי עבודה שונים שכללו מברגות, פטישון ועוד. חוקרי הזיהוי הפלילי במשטרה שעמלו במקום הצליחו לאסוף דגימת D.N.A וזאת נשלחה למעבדה תוך שהחלה חקירה. ימים ספורים לאחר מכן, נפרץ רכב וממנו נגנבו כלי עבודה שכללו פטישון ועוד. גם במקרה זה הצליחו חוקרי הזיהוי הפלילי לאסוף דגימה והחלו פעולות חקירה. תוצאות דגימות ה- D.N.A הצביעו כי מדובר באותו החשוד בשני המקרים, אותו תושב אשדוד. לאחר מספר ניסיונות לאתרו שלא צלחו, הצליחו בלשי המשטרה לשים ידם על החשוד בדירתו בשעת לילה מאוחרת. החשוד סרב בתחילה לפתוח את דלת דירתו לשוטרים, ולאחר שאלו נכנסו נערך חיפוש בדירה ונתפסו כלי עבודה רבים, צ'קים וצרורות מפתחות. באחד מהצרורות היה מפתח של מחסן הבניין שבחיפוש שם אותרו כלי עבודה ורכוש נוספים. כמו כן בדירתו נמצא מפתחות רכב שבבדיקה בחנייה הסמוכה נמצא כי שייך לרכב מסחרי שאינו בבעלותו. לאחר מעצרו הועבר החשוד לחקירה במשטרה שם הכחיש כאמור את החשדות המיוחסים לו וטען כי כלי העבודה שייכים לו. כמו כן טען כי לא היה כלל בזירות ההתפרצות וכי אינו יודע לתת הסבר מניח את הדעת בעניין ממצאי ה- D.N.A שנמצאו בזירה.

14285654_10210667973045133_1462633512_o

בהמשך, חקירת מחלק התשאול במשטרה הביאה לאיתור מתלוננים נוספים שנגנבו מרשותם כלי עבודה. חלקם של אלה זיהה את רכושו, או חלק ממנו, בין כלי העבודה שנמצאו ברשותו של החשוד. חוקרי המשטרה איתרו בין היתר תמונות של כלי עבודה שונים במכשיר הסלולרי של החשוד. להערכת המשטרה, ולאחר שחלקו זוהה על ידי מספר מתלוננים אך לא היה בנמצא בעת החיפוש שערכו הבלשים, כלי עבודה אלו נמכרו על ידי החשוד בטרם מועד מעצרו.

כעת, לאחר שחוקרי התשאול במשטרה עמלו באיסוף ממצאים, עדויות וראיות בתיק החקירה כנגד החשוד, צפויה חטיבת התביעות להגיש נגד החשוד כתב אישום בבית המשפט כבר בימים הקרובים.

14341638_10210667971525095_1598266510_n

צילום – דוברות המשטרה
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

בן מיעוטים חשוד שהטריד מינית אישה בבית החולים

צוות האתר

הותר לפרסום: משטרת ישראל הפעילה סוכן סמוי באזור

צוות האתר

בן 15 חטף וגנב את תיקה של קשישה

מנהל האתר