הדרבי של הדרום אדום

הפועל באר שבע/בני שמעון נהנתה מבכורה מוצלחת של ווטסון ובהובלת סווינג וברון ברחה למכבי אשדוד/באר טוביה במחצית השנייה, 84:99. אשדוד עם הפסד שלישי ברציפות.
משה סידי | יום שני - 11/03/19 - 11:08
קרטר מטביע
קרטר מטביע מול רות'בארט (צילום: לירון מולדובן)

במשך כמעט שלושה רבעים, הדרבי הדרומי הערב (שני) בין מכבי אשדוד/באר טוביה להפועל באר שבע/בני שמעון היה צמוד והפכפך וניתן היה לפנטז על מותחן נוסף כמו בגביע ווינר סל. אלא שאז העולה החדשה פתחה מבערים, רצה 3:21 והפכה את דקות הסיום לגארבג' טיים בדרך לניצחון שלישי העונה בכל המסגרות על "הדולפינים", 84:99 בהיכל הקריה.

לאחר מחצית צמודה שהסתיימה בתוצאה 48:49, הגיע הרבע השלישי. ג'ונסון חדר את ההגנה הצהובה ויצר גם לעצמו וגם לחבריו, אלא שסטול צלף פעמיים מבחוץ בצד השני והוריד את הפער לנקודה בלבד, 64:63. באר שבע עברה להתקדם באחדות וקליעות עונשין של ווטסון וג'ונסון הגדילו ל-63:68. סווינג וקולמן השיגו סלים קלים, קרטר צימק מהקו אבל שלשה של סווינג חתמה את הרבע ביתרון 67:76 לאורחים.

סווינג. הראשון שנכנס לעניינים (צילום: לירון מולדובן)

המומנטום מסיום הרבע השלישי נמשך לתוך הרביעי עם דאנק של ווטסון ושבע מהירות של ברון שקבעו הפרש שיא, 67:85. וייס עצר את הריצה מהקו וטולפסן הוסיף שלשה, אלא שווטסון המשיך להרשים ובדקות טובות מאוד הגדיל ל-72:92 באמצע הרבע הרביעי. טולפסן קצת צמצם פערים, אבל המילה האחרונה הייתה של ווטסון החם שסגר פרמיירה יפה עם סל ופאול, 84:99 בסיום.