מלאכים ושדים נפגשים, הפקת אופנה באשדוד

מה עושים שדים ומלאכית במשחתת רכב אשדודית, ומה גרם לקואצ'רית מאשדוד להפוך ליום אחד למפיקת מיצגים אומנותיים
צוות האתר | יום ראשון - 24/02/19 - 8:45
מלאכים ושדים תצוגת אופנה
מלאכים ושדים תצוגת אופנה קרדיט: אוליה אסטרין

לרעש הרגיל של אזור תעשיה סוען באשדוד נלווה בשבוע שעבר מחזה נדיר של דוגמניות לבושות בגדים שחורים ולבנים.

עצרנו לרגע את מפיקת האירוע אולגה אסטרין (36), ביום יום קואצ'רית מצליחה ואימא לשניים, ובמיזם הזה המפיקה וגם אחת המציגות, לשאול על מה המהומה.

– אז מה פשר העניין ולמה דווקא כאן?

"אני תושבת אשדוד כבר שנים ואימא לשני ילדים מדהימים." מספרת אסטרין "בעבר עבדתי בתחום הדוגמנות ותמיד התייחסתי לזה כתחביב. על המיזם הזה חשבתי כבר כמחצית שנה ונורא שמחתי כאשר  אנשים מוכשרים חברו עלי להפקה (זו השנייה, הראשונה הייתה בשוק ים לפני מספר חודשים) ותרמו מזמנם וכוחם לתוצאה שאתם רואים לפניכם."

המיזם נקרא "מלאכים ושדים".  כולנו מכירים מן הילדות את היצר הטוב והרע. ותמיד נאלצים לבחור צד, אך שאלתם את עצמכם, מה הצד החזק או המנצח?

האם לבן הוא תמיד לבן או שיש שחור מסתתר מאחוריו. אנחנו רואים את העולם כזה שכולנו רוצים לראות. פוחדים לצאת מגבולות הדעת החברתית, מגבולות המקובל והרגיל.

הסט צילומים הזה הוא קריאת תיגר על האמוציות שלנו ושל החברה, וקריאת תיגר על העולם ה"מקובל". תתבוננו על העולם הזה ותזהו את היופי הפנימי שבו. בכל שחור ישנן נקודות אור, בכל לבן ישנו אופל. המסר שלנו לעולם, תעצרו רגע, תביטו לאחור. האם אתם מזהים את היופי הערפילי?  רציתי להודות מאוד לכל המעורבים בעשייה, 

ההפקה: אוליה אסטרין, שיער וארט – ג'וליה ורן, מייקאפ: גרמן שבצ'נקו, דוגמנים: גרמן שבצ'נקו, אלווטינה קוגן, רגינה זריפוב, אוליה אסטרין. וכמובן לצלמים המוכשרים: וידאו ועריכה – מיכאל גליקמן, סטילס: גנה לוויטס, לריסה גינדקאנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]