כלב משטרה תפס "צעצועי נפץ" לפורים באשדוד

המשטרה חיפשה בביתו של קטין בו נטלו חלק שוטרי היחידה בליווי כלב משטרתי העוסק בשגרת יומו בסיוע לאיתור אמל"ח. במהלך החיפוש אותרו עשרות פריטים המוגדרים "צעצועים מסוכנים" ואלה נתפסו והוחרמו על ידי המשטרה.
משה סידי | יום שני - 11/02/19 - 11:54
ניידת משטרה בעיר אשדוד

בפעילות שערכה אתמול יחידת השיטור העירוני בעיר אשדוד בסיוע כלב משטרתי, נתפסו עשרות פריטים המוגדרים "צעצועים מסוכנים" ברשותו של קטין תושב העיר. הציוד שנתפס הוחרם על ידי השוטרים והקטין התייצב הבוקר לחקירה בתחנת המשטרה.

אתמול ערכה יחידת השיטור העירוני, יחידה המורכבת משוטרים ופקחים מסייעים מטעם עיריית אשדוד, פעילות להגברת תחושת ביטחון הציבור וכנגד עבירות הפוגעות במרקם ואיכות חיי התושבים שומרי החוק.

ה"צעצועים המסוכנים" שנתפסו. (צילום: דוברות המשטרה).

במסגרת הפעילות הממוקדת כנגד תופעת הנפצים ושאר פריטי הנפץ בהן נעשה שימוש רב לקראת ובמהלך חג פורים הממשמש ובא, פריטים שבעקבות שימוש בהם מופרת שלוותו של האזרח מאחר ואלו גורמים לא אחת לבהלה של ממש, בוצע חיפוש בביתו של קטין בו נטלו חלק שוטרי היחידה בליווי כלב משטרתי העוסק בשגרת יומו בסיוע לאיתור אמל"ח. במהלך החיפוש אותרו עשרות פריטים המוגדרים "צעצועים מסוכנים" ואלה נתפסו והוחרמו על ידי המשטרה.

במשטרה ציינו כי פעילות מסוג זה תימשך כל העת למען הציבור, מחד, ולמען ביטחון אותם צעירים המסכנים עצמם מעצם השימוש בפריטים אלו העלולים לגרום לפגיעות גופניות.אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]