תושב אשדוד נעצר לאחר שנקט אלימות כלפי איש צוות רפואי

תושב אשדוד (35) נעצר בסוף השבוע לאחר שנקט אלימות כלפי איש צוות רפואי במרפאה פרטית בעיר. הוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא. מעצרו הוארך בבית המשפט עד היום בצהריים.
צוות האתר | יום ראשון - 08/07/18 - 11:16
אדם כבול
אילוסטרציה.

ביום חמישי בשעות ערב מאוחרת התקבל דיווח מצוות מרפאה ברוב הבנים באשדוד על מטופל שמשתולל במקום. צוות שוטרי סיור שהוזעק בעקבות כך למקום, פגש באיש הצוות הרפואי, טכנאי רנטגן, שדיווח כי למרפאה הגיע מטופל וביקש להיבדק על אף שלא קבע תור כמקובל.

לאחר דין ודברים הוחלט לקבל את המטופל וכאשר הוכנס לחדר הבדיקה, החל החשוד לצעוק ולאיים על טכנאי הרנטגן ובהמשך לכך החל לתקוף את טכנאי הרנטגן תוך שהעיף פח ברזל על הטכנאי וגרם לו בשל כך חבלות. לאחר שהבין החשוד כי צוות המרפאה הזעיק את המשטרה, עזב זה את המקום. צוות שוטרי הסיור איתר את החשוד והעבירו לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה, כאמור, הוא נכלא ומעצרו הוארך בבית המשפט לבקשת חוקרי המשטרה ביום שישי בשלושה ימים נוספים, עד היום בצהריים.

מהמשטרה מסרו: "משטרת ישראל תנקוט ביד נוקשה כנגד כל פגיעה אלימה, בין אם באזרח ובין אם בעובד ציבור, על מנת לאפשר סביבה בטוחה לאזרח הנורמטיבי ותפעל למיצוי הדין עם אלו שבוחרים בדרך עבריינית שכזאת".







אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]