הרב פירר בביקור בבית החולים 'אסותא אשדוד'

בית החולים אסותא אשדוד אירח היום את יו"ר ארגון 'עזרה למרפא' וחתן פרס ישראל הרב אלימלך פירר. במהלך ביקורו נחשף הרב פירר לשירותי בית החולים, ערך היכרות עם הרופאים, מנהלי המחלקות והמרפאות, לצד המיכשור האיכותי והמוביל שבו מצוייד בית החולים
הרב פירר בביקור בבית החולים 'אסותא אשדוד'
צילום: אסותא אשדוד

יו"ר 'אסותא, פרופ' שוקי שמר הציג לרב פירר את סגל בית החולים שהתכנס לכבוד האורח, כשכל אחד בתחומו הציג את התחום עליו הוא מופקד. במשך שעה ארוכה התעניין הרב פירר בתחומי ההתמחות והפעילות של כל אחד מהרופאים, כשהוא מתוודע לטיפולים ולניתוחים שבוצעו עד כה בבית החולים. על אף שבית החולים פועל רק במשך כארבעה חודשים, כבר הספיק הצוות להוכיח יעילות ובעיקר אינטגרציה בין המחלקות, כשלא פעם בוצעו ניתוחי חירום מורכבים שהצילו חיים.

"בית החולים הוכיח כבר פעמים רבות את זכות קיומו, כאשר לולא העזרה הרפואית לה זכו תושבי אשדוד בזמן אמת ובמהירות שיא, ארועים רבים היו מסתיימים במוות. רק בזכות הטיפול המהיר אותו קיבלו – זוכים היום תושבים רבים ללכת על רגליהם כשבהיעדר בית חולים אחר בסביבה לא היה להם כל סיכוי", אמר פרופ' שמר.

יו"ר 'עזרא למרפא' הרב פירר אף ערך סיור בבית החולים בהשתתפות: יו"ר אסותא, פרופ' שוקי שמר, מנכ"ל אסותא, פרופ' ארי שמיס, מנהל בית החולים אסותא אשדוד, פרופ' חיים ביטרמן ומכובדים נוספים. עם תום הסיור הביע הרב פירר תודה על האפשרות שניתנה לו להתוודע לרופאים ולשירותי בית החולים, "שמחתי להתרשם מקרוב מבית החולים. חלק מהרופאים מוכרים לי עשרות שנים. מזהה כאן רצון טוב לעשות רפואה טובה. מקווה ומאחל שתצליחו ותמשיכו לשגשג לטובת התושבים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך