אנה כבשה את שנקין בתל אביב ומגיעה עכשיו גם לאשדוד

אנה דריי היא קוסמטיקאית פרא-רפואית זה 8 שנים, שגרה באשדוד ומנהלת את מכון הקוסמטיקה שלה "סטודיו 18", ברחוב שינקין בתל אביב. עכשיו היא פותחת בקרוב בקניון "הסימול" את הסניף באשדוד, סניף שיביא לעיר את החידושים העדכניים של עולם הקוסמטיקה והטרנדים החדשים בענף
צוות האתר | יום שבת - 17/03/18 - 4:01

כשאנה דריי עברה לפני שנתיים לתל אביב ופתחה את המכון שלה לקוסמטיקה "סטודיו 18", ברחוב שינקין, היא ידעה שהיא עושה צעד גדול, אבל צעד שהביא אותה לקדמת הבמה בענף, דווקא במקום שאולי הכי קשה להצליח בו, תל אביב. דריי, שגרה באשדוד, הא קוסמטיקאית פרארפואית זה 8 שנים, ולאחר ההצלחה שלה בתל אביב, היא החליטה להביא גם לכאן, אליה הביתה, עוד סניף של מכון הקוסמטיקה שלה. הרווח כולו שלנו

הסניף החדש יביא את כל מה שהצליח ועוד בסניף של "סטודיו 18" בתל אביב. יהיו שם כל הטיפולים בתחום ברמה האיכותית שהצליחה בתל אביב. לדוגמא, כל טיפולי פנים, הסרת שיער במכשור החדש ביותר שיש בענף, בקטגוריות אלו. הטיפולים יעשו במכונת  TWINLIGHT RF WRINKLES שהיא הטרנד החדש והמילה האחרונה של המכונות בתחום. מכשיר לעיצוב, מיצוק והעלמת קמטים.

הסטודיו המרשים ברחוב שנקין

דבר נוסף שיהיה רק "בסטודיו 18", יהיה הקפאת שומנים, שזהו אחד החידושים המובילים ביותר בשוק, שכל נשות תל אביב משתמשות בו להצרת היקפים. הטיפול נעשה בעזרת מכשיר פיתוח ישראלי – DANUBA, שבו רואים תוצאות מעולות ומהירות. מתחברים למכשיר וב-40 דקות במספר טיפולים יורדים בהיקף עד 8 סנטימטרים. עכשיו גם נשות אשדוד יוכלו ליהנות מהטיפול הזה.

במקום תהיה גם מיטת שיזוף המתקדמת ביותר וגם בתכנון מניקור ופדיקור. אז יש למה לחכות, כי מה שתקבלו "בסטודיו 18", תמצאו רק "בסטודיו 18". בתל אביבועכשיו בקרוב גםבאשדוד.

אולי גם זה יעניין אותך