ינואר 16, 2021
פלילי

2 אחים חשודים שהטיסו רחפן לבית השכנים

משטרת ישראל עיכבה לחקירה שני אחים, תושבי אשדוד בגילאי 26 ו-32, בחשד לעבירה של פגיעה בפרטיותם של תושבי העיר באמצעות רחפן. על אחד מהחשודים נתפס אקדח אוויר וכדורי עופרת. בסיום חקירתם שוחררו בתנאים מגבילים.

שכונת מגורים באשדוד

כוחות המשטרה הוזעקו במוצא"ש האחרון לקראת חצות אל רחוב ההגנה בעיר אשדוד לאחר שהתקבל דיווח במוקד 100 במשטרה על אדם המטיס "רחפן" מול חלונות בתיהם של דיירי השכונה. כמו כן, דיווח המודיע כי לחשוד יש אקדח ועלול להתפתח עימות במקום. ניידות המשטרה שהגיבו חיש מהר לאירוע פגשו במודיע אשר הצביע להם על שני החשודים במעשה ואלה עוכבו לבירור ראשוני על ידי השוטרים.

בדיקת השוטרים העלתה כי ברשותו של החשוד הבוגר מבין השניים אקדח אוויר ומחסנית עם שקית כדורי עופרת, ובנוסף ברשותו של האח הצעיר קופסה ובה "רחפן" בו על פי החשד נעשה השימוש עליו הלינו דיירי אחד הבניינים. החשודים טענו בפני השוטרים כי לא הייתה כל כוונה רעה במעשיהם עם ה"רחפן" וכי הטיסו את זה לשם הנאה בלבד. עדותם של יושבי הבית העלתה כי ה"רחפן" הוטס על ידי מי מהחשודים אל מול חלון ביתם בקומה השביעית תוך שמצלמתו מכוונת אל ביתם ולטענתם חושדים כי החשודים ניסו לצלם את בנות הבית.
שני החשודים הועברו אל תחנת המשטרה באשדוד לצורך המשך חקירה והציוד, ה"רחפן" ואקדח האוויר, נתפס על ידי השוטרים. בסיום חקירתם בה קשרו עצמם למיוחס להם, פרט לעניין הצילום, שוחררו בתנאים מגבילים.

"משטרת ישראל תטפל באופן נחוש כנגד כל מעשה הפוגע בביטחונו ואורח חייו התקין של האזרח הנורמטיבי", ציינו במשטרה.

במשטרה מחדדים כי על פי חוקי רת"א (רשות תעופה אזרחית) הטסת כלי טיס בלתי מאויש, לשימוש פנאי או ספורט, אסורה במרחק של פחות מ- 250 מטרים משכונת מגורים – תקנה 180ז. (א) (5) לתקנות הטיס (הפעלת כלי טיס וכללי טיסה) תשמ"ב–1981.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

149 שתילים נתפסו בתוך דירה באשדוד

צוות האתר

פרשת אונס הקטינה: המשטרה האריכה את מעצר חמשת החשודים

ישראל אוחיון

צעיר נתפס "על חם" בפריצה לבית באשדוד

צוות האתר