צפו: הפיתוח של וואטסאפ שכל כך חיכיתם לו – הגיע

לאחר הורדת הגרסה המעודכנת של אפליקציית המסרים המיידים, ניתנת אפשרות להתחרט ולמחוק הודעה שנשלחה כך זה עובד
צפו: הפיתוח של וואטסאפ שכל כך חיכיתם לו - הגיע

כמה פעמים שלחתם הודעה בוואטסאפ שרציתם למחוק ופשוט לא יכולתם? עכשיו זה אפשרי: לאחר פיתוח שארך זמן מה, משיקה אפליקציית המסרים המידיים שחצתה את רף מיליארד המשתמשים, את האפשרות למחוק הודעות שנשלחו לאדם פרטי או לקבוצה.

האפשרות למחוק הודעות – רק תוך 7 דקות מהרגע שנשלחו – אפשרית למי שברשותו הגרסה המעודכנת ביותר של האפליקציה וזמינה למשתמשי אנדרואיד, iOS ומשתמשי מערכת ההפעלה ווינדוז בסמארטפון. האפשרות למחוק הודעות הופכת לזמינה רק כאשר גם לכם וגם למשתמש לו שלחתם את ההודעה יש את הגרסה המעודכנת והאחרונה של וואטסאפ שמכילה את האופציה החדשה.


האפשרות הזו עובדת באופן הבא: לאחר ששלחתם הודעה ובחרתם למחוק אותה, המשתמש אליו שלחתם אותה לא יקבל עליה התרעה – וההודעה לא תישמר בהיסטוריית השיחות ביניכם. עם זאת, קיים שוני בין משתמשי אנדרואיד לאייפון: בעוד הראשונים יקבלו התרעה על כך שנשלחה הודעה שנמחקה, האחרונים לא יקבלו התרעה כזאת. כך או כך – מערכות המידע של וואטסאפ יידעו ששלחתם את ההודעה ומה תוכנה, גם אם בחרתם למחוק אותה.

אם יש ברשותכם את הגרסה האחרונה של וואטסאפ ועדיין לא נתקלתם באפשרות מחיקת ההודעות – סבלנות: בקרוב מאוד גם אתם תתבקשו לעדכן את הגרסה במכשיר שלכם, לזו שתכיל גם את האפשרות המבוקשת כל כך למחוק הודעות שנשלחו. ולא מדובר רק במחיקת הודעות טקסט – אלא גם במחיקת הודעות קוליות ששלחתם, תמונות, סרטונים, אנשי קשר ועוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך