תפנית מפתיעה בפרשת אלון חסן ורונאל פישר

טענות שהעלו סנגוריו של פישר כלפי האזנות הסתר שבוצעו לחבר המועצה אלון חסן, גורמות לכאורה לתפנית מפתיעה בתיק החקירה נגד פישר בו עתיד לשמש חסן כעד מרכזי
ישראל אוחיון | יום שני - 16/10/17 - 9:47
כך העוזרת האישית של עו"ד רונאל פישר הפלילה אותו

התפתחות משמעותית בתיק החקירה של עו"ד רונאל פישר שם משמש חבר מועצת העיר אשדוד אלון חסן כעד מרכזי.

עיתון "גלובס" מפרסם הבוקר כי סנגוריו של פישר צפויים לטעון בקרוב שהמחלקה לחקירות שוטרים לא העבירה לידיהם את האזנות הסתר שנעשו לטלפון של אלון חסן, לשעבר יו"ר ועד העובדים של נמל אשדוד, שכאמור יהוה עד התביעה המרכזי נגד עו"ד פישר.

על פי טענותיהם של עורכי הדין מדובר בחומר חקירה שמח"ש מחויבת הייתה להעביר, והוא מצטרף לחלק מהתוצרים שהופקו מהטלפון של עד המדינה, קצין המשטרה לשעבר ערן מלכה, המהווים גם הם חומר חקירה שלטענת הסנגורים מח"ש נמנעת מלהעביר לידיהם.

מח"ש מסרה בתגובה לעיתון גלובס כי למרות הטענות "כל החומרים הרלוונטיים, לרבות האזנות סתר, נמסרו לצוות ההגנה".

בתוך כך, הבוקר נודע כי חבר מועצת העיר אלון חסן אמור למסור את עדותו מטעם התביעה במשפטו של פישר בקרוב.

כזכור, עו"ד פישר נעצר לאחר שהציע לחסן לסגור נגדו את התיק הפלילי בפרשת השחיתות בנמל אשדוד בו חסן מעורב, זאת בתמורה ל- 150 אלף דולר שיועברו לאנשי משטרה.

חסן גויס על-ידי מח"ש ועשה לפישר תרגיל, כשהעביר לו מזוודה עם מזומנים תמורת שירותיו הלא-חוקיים לכאורה, פישר נעצר במקום.

הסרטון שבו נראה חסן מעביר את מזוודת הכסף לפישר, שכמו נלקח הישר מהוליווד, פתח את מהדורות החדשות המרכזיות בישראל.אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]