נועם סולטן מאשדוד השתתפה בהפקה בינלאומית

נועם סולטן בת ה-17 וחצי מאשדוד, השתתפה בהפקה בינלאומית של אור סמסון הצלם והמפיק. את הצילומים הוא מעביר לחברות בארץ ובעולם. ייתכן שנראה אותה בעתיד בפרסומות ותצוגות בינלאומיות. יש לה כבר ניסיון כשהשתתפה בפרסומת ל"קפה קפה". נועם תלמידת מקיף ז' היא לא רק מוכשרת, אלא גם מתנדבת ב"אחרי" לקראת גיוס לצה"ל ובמשצ"ים. תרשמו לעצמם את השם
משה סידי | יום ראשון - 08/10/17 - 2:40

תרשמו לעצמכם את השם. נועם סולטן מאשדוד.

נועם בת ה-17 וחצי, לקחה חלק לאחרונה בהפקה בינלאומית של הצלם והמפיק אור סמסון. סמסון חיפש רקדנית בלט בעלת יכולת וירטואוזיות לצורך חברת ההפקות שלו  BEE PRODUCTION

נועם רוקדת בלט מגיל 4. כיום היא לומדת בכיתה י"ב בבית הספר מקיף ז' באשדוד, שם היא לומדת במגמת מחול. היא גם תבחן בבגרות 5 יחידות בבלט.

סמסון צילם והפיק את התמונות לתיק העבודה שלו. את התמונות הוא יפיץ בקרב חברות וגופים בארץ ובעולם והם יבחרו מבין התמונות לפרסומות או תצוגות שלהם. אז הם גם עשויים לפנות לנועם לקחת בהם חלק.

לנועם ניסיון קודם בגיל 8 הצטלמה לקטלוג של חברת בלו בירד.

אבל היא לא רק יפה אלא גם תלמידה מוצלחת. נועם לוקחת חלק בפרוייקטים כמו "אחרי" לקראת גיוס לצה"ל ובמשצ"ים. הכל כמובן בהתנדבות.

אז אם בעתיד הלא רחוק תראו אותה בשלטי חוצות או הפקות בינלאומיות, תזכרו איפה ראיתם אותם ראשונים.

לאחרונה היא השתתפה בצילומים למותג חדש של קפה קפה סניף פלוגות שצולמו ע"י גל זהבי. נועם התבקשה להצטלם עם המבורגר, אבל מאחר והיא צמחונית, היא הסכימה שזה יעשה רק עם המבורג צמחוני.

חברות בינלאומיות מחפשות תמיד את הדבר הבא. נועם בהחלט מתאימה. נועם: "הריקוד תרם לי רבות ועיצב את דמותי".

עד ההכרה הבינלאומית. קבלו אותה אצלינו.

 

 


תוכנית הבוקר עם שי מלול

X