דצמבר 6, 2021
פלילי

מזעזע: שיסף את גרונו של חברו בגלל ויכוח סתמי

מעצר מהיר של החשוד בן ה- 44, וחקירה מקצועית, הביאה את זה להודות במיוחס לו, לאחר שתחילה טען כי הוא עד למקרה ורק עמד במקום. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע באמצעות פרקליטות דרום

מזעזע: שיסף את גרונו של חברו בגלל ויכוח סתמי

חקירה מקצועית שניהלה המשטרה בעקבות אירוע שהתרחש בתחילת חודש יוני (7.6.17) במהלכו נדקר תושב העיר אשדוד, 42.5, ומעצרו של החשוד במעשה עוד בזירת האירוע שם ניסה להתל בשוטרים כאילו הוא "רק" עד למקרה, תוך איסוף עדויות וראיות פורנזיות שהבשילו לכדי תשתית ראייתית כנגד החשוד ולהגשת כתב אישום נגדו כבר בימים הקרובים באמצעות פרקליטות לבית המשפט המחוזי. חקירת המקרה העלתה כי מקרה האלימות החמור שאירע נסוב על ויכוח סתמי שהתפתח בין החשוד לבין הקורבן ובת זוגו.

"תפקידנו להגיע לחקר האמת תוך חקירה מקצועית בסיוע האמצעים העומדים לרשותנו בכדי למצות את הדין עם העבריינים ובמטרה להגן על הציבור הנורמטיבי", נמסר מהמשטרה.

במועד האירוע לאחר השעה 17 התקבל דיווח במוקד המשטרה על בחור שדקר אדם ברחוב אבא הילל סילבר באשדוד. כוחות משטרה רבים שחשו למקום איתרו את זירת האירוע ומהמקום פונה פצוע באורח קשה מאוד לאחר שנדקר בצווארו. השוטרים בזירה מאתרים את בת זוגתו של הנדקר ואדם נוסף, החשוד, שטען בפניהם כי הוא חברו של הדקור. בתחקורם הראשוני מסר החשוד כי הבחין באדם רכוב על אופניים חשמליים שהגיע לעבר חברו שנדקר ונתן לו "כאפה" בצוואר ואז נמלט מהמקום. חברתו של הפצוע מוסרת גרסה דומה, אך חשדם של השוטרים מתעורר כאשר השניים ממהרים לשטוף ידיהם והשוטרים מעכבים אותם אל תחנת המשטרה לצורך תשאול.

חוקרי המשטרה שמגיעים לזירה החלו באיסוף עדויות וממצאים פורנזיים על ידי טכנאי הזיהוי הפלילי. כאשר נחשפו החוקרים הטכניים לסרטון האבטחה של מצלמה הממוקמת בסמוך התבהרה התמונה ועלה כי חברו של הדקור אחראי לפציעתו הקשה ממנה נפטר זמן קצר לאחר מכן.

מהחקירה עולה כי החשוד פוגש בקורבן ובבת זוגו במקום האירוע שם חובט החשוד בפניה של הבחורה. אז החל המנוח להגן על חברתו תוך שמתעמת עם החשוד שבאמצעות חפץ חד פוצע את הקורבן בצווארו. שניות ספורות לאחר מכן מועד הקורבן על ברכיו אז מגיע החשוד ואף בועט בו בחוזקה. בחיפוש שערכו השוטרים על החשוד, מאתרים השוטרים את כלי התקיפה כשהיא מגואלת בדמו של הקורבן. החשוד בחקירתו הראשונית מכחיש כי מעורב בפציעתו של חברו תוך שאוחז בגרסה כי אדם שאינו מכיר ורכוב על אופניים, כאמור, הוא זה שאחראי למעשה הקטלני.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט לטובת המשך פעולות החקירה הנדרשות, וכבר מספר ימים לאחר מכן עומת החשוד עם חברתו של הקורבן שם קשר עצמו החשוד למעשה וטען כי לא התכוון להרוג אותו. עוד עלה בחקירותיו כי הרקע לאירוע שיחת טלפון שערך החשוד עם הקורבן לפני כן. בסיום אותה שיחה נשאר ככל הנראה קו הטלפון פתוח אז שמע החשוד את בת זוגו של הקורבן שלטענתו דיברה עליו לא יפה. החשוד מנסה לחזור אל חברו, הקורבן, בשנית ללא הצלחה ולאחר זמן מה הוא פוגש אותם במקום האירוע, שם כאמור הלם בפניה של בת זוגו של הקורבן כאמור.

צילום תמונה: דוברות המשטרה.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

2 אחים מאשדוד חשודים שדקרו נער בן 16

צוות האתר

נתפסה על חם חשודה ששדדה מכשיר נייד מידיו של קשיש וניסתה להימלט

ישראל אוחיון

סוכן סמוי הפליל עשרות חשודים מארגוני פשיעה בסחר בסמים

משה אלבז