זהירות: בשר נקניק מזויף שמקורו אינו ידוע נמצא בחנויות (תמונות)

הודעה פורסמה אמש בעות הערב המאוחרות מטעם הרבנות על מוצרי בשר ונקניקים שנמכרים בחנויות ומקורם אינו ידוע, לכל הפרטים היכנסו לכתבה המלאה...
זהירות: בשר נקניק מזויף שמקורו אינו ידוע נמצא בחנויות (תמונות)

הרבנות הראשית לישראל מזהירה: אין להשתמש בנקניקים של חברת "ביסאן" הנושא את ציון הכשרות של רבנות ירושלים.

בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל ביחידה הארצית לאכיפת חוק איסור הונאה בכשרות ברבנות הראשית לישראל על ייצור מוצרי בשר תחת זיופי כשרות במפעלי "ביסאן" המייצר נקניקים ומוצרי בשר (נמצא בבעלות מר גואד זלום מחברון ומר מאמון אללחאם מבית ג'אלא), נערכה הבוקר ביקורת פתע של מפקחי היחידה הארצית לאכיפת חוק איסור הונאה בכשרות על המפעל, במהלך הביקורת נמצא כי במקום מיוצרים נקניקים ומוצרי בשר מחומרי גלם שמקורם אינו ברור וללא כל השגחה כשרותית.

במהלך הבדיקה נמצא כי במקררי המפעל נמצאו מוצרי נקניק מסוגים שונים עם ציוני כשרות של רבנות ירושלים תוך שרבנות ירושלים הודיעה למפקחי היחידה כי המקום אינו עומד תחת השגחתה.

הרבנות הראשית מציינת כי אין לקלוט מוצרים אלו במקומות המושגחים ויש להחזירם לספק בדחיפות.

ברבנות הראשית מבקשים לעדכן את מחלקת אכיפת חוק איסור הונאה בכשרות בכל מקום בו נמצאים מוצרים אלו. ניתן לעדכן בטלפון : 025313163 (בשעות המענה הטלפוני) או בפקס 025313169 ובמייל achifa@rabbinate.gov.il .

ברבנות הראשית לישראל מדגישים: כי מי שעשה שימוש במוצרים אלו נדרש לעשות שאלת רב לגבי הכלים בהם נעשה שימוש.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך