ינואר 15, 2021
ספורט אחר

מרים המשקולות ולנטין גנסין מאשדוד הושעה לשנתיים מפעילות

ועדת המשמעת של הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט, החליטה להשעות את מרים המשקולות מאשדוד, ולנטין גנסין, לשנתיים מפעילות. בבדיקה שנערכה לו ב1.9.2016 נתגלה חומר אסור מסוג אגוניסט Terbutaline Beta-2. העונש יכלול את התקופה בה היה בהשעיה מאז הבדיקה. הוא ישלם גם את הוצאות בית המשפט בסך- 1500 שקלים. גיסין יוכל לערער.

אימון משקולות

ועדת המשמעת של הסוכנות למניעת סמים בספורט שליד הועד האולימפי, החליטה היום, חמישי, להשעות לשנתיים את ולנטין גנסין מרים המשקולות מאשדוד, אלוף ישראל בקטגוריה עד 94 ק"ג.

ב-1.9.2016 נערכה לגנסין בדיקה ובמהלכה התגלה חומר אסור מסוג אגוניסט Terbutaline Beta-2. הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט פנתה לאיגוד הרמת המשקולות בישראל בדרישה להשעות את גנסין,  אלוף ישראל בקטגוריה עד 94 ק"ג, לאור תוצאות בדיקה שנעשתה לו המצביעות על הימצאותם של חומרים אסורים על פי התקנון הלאומי.

היום, חמישי כאמור התקבלה ההחלטה של שלושת דייני ועדת המשמעת, ד"ר איסר ברגר, ד"ר אלי פלדינגר ואורית ליטני: בין הייתר נכתב בהחלטה: "לאחר שבחנו את המסכת העובדתית שהובאה בפנינו, ובשים לב למדיניות הננקטת על ידי בית דין זה ולחשיבות שבהקפדה על הוראות התקנון על מנת להבטיח את הגינות התחרויות והרוח הספורטיבית, אנו מטילים על הנתבע השעיה לתקופה של 24 חודשים. תקופת ההשעיה תמנה ממועד תחילת ההשעיה הזמנית שהוטלה על הנתבע".

העונש על גנסין יחול מההשעיה שלו ב-2016 וכן הוא חויב בהוצאות בית משפט בסך 1500 שקלים. הוא יוכל לערער על ההחלטה.

blank
קטע מפסק הדין

 

 


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
blank

כתבות שאולי יעניינו אותך

משכן חדש לענף המשקולות באשדוד

משה סידי

יעקב טומרקין מונה לראש תחום לימודי השחייה במכון וינגייט

משה סידי

בוטל טריאתלון אשדוד שהיה אמור להיערך בשישי

משה סידי