אפריל 10, 2021
פלילי

אנס ששוחרר מהכלא נעצר בחשד לניסיון אונס נוסף

כשבע-עשרה שנים חלפו מאז ישב החשוד מול חוקרי המשטרה בעיר אשדוד. גם הפעם, בתום חקירתו של תושב אשדוד, 35, יוגש נגדו כתב אישום לאחר שעל פי החשד ניסה לאנוס צעירה במהלך יום העצמאות.

בניין המשטרה באשדוד

חקירה שהתנהלה בשבוע האחרון על ידי חוקרי משטרת ישראל בעקבות דיווח שהתקבל מפי צעירה, תושבת אשדוד בשנות ה-20 לחייה, על ניסיון אונס שנמנע הודות לערנותו של אזרח שחלף במקרה בסמוך, הביאה למעצרו של החשוד שהתייצב עצמאית בתחנת המשטרה לאחר שהבין כי אנשי החוק תרים אחריו. מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט לטובת התנהלות החקירה שכללה איסוף עדויות ופעולות חקירה נוספות. היום צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. ״ערנותו של אזרח שמנעה מקרה חמור הרבה יותר וחקירה המשטרה, צפויים להשיב את החשוד אל מאחורי סורג״ ציינו במשטרה.

בשעת בוקר מוקדמת של יום העצמאות, התקבלה תלונה במשטרה מצעירה תושבת אשדוד כי לאחר שירדה ממונית בסמוך לביתה, הבחינה כי גם החשוד שנסע עמה במונית ירד אחריה. הצעירה שהתכוונה לעלות לביתה הותקפה במפתיע על ידי החשוד תוך שזה חונק אותה בצווארה, מושך בשערותיה בחוזקה וגורם לה ליפול ארצה ובכך גרם לחבלה בראשה. החשוד לא חדל ממעשיו והוא נשכב על גופה והחל לבצע בה מעשים מגונים תוך ניסיונותיו להפשיטה.

המתלוננת הצעירה שלא אבדה עשתונותיה תוך שזעקה לעזרה ונאבקה עמו כל העת, אף הצליחה באמצעות נעלי העקב אותם אחזה להכות בחשוד על מנת להשתחרר מאחיזתו אך לשווא. אזרח שעבר במקום ושמע את קריאות תחנוניה והמהלומות, צעק לעבר החשוד "מה אתה עושה?" אז קם החשוד בבהלה ונמלט מהמקום. האזרח הערני החל דולק אחריו אך זה הצליח לחמוק, וכששב האזרח למקום האירוע כבר לא הבחין בצעירה אשר נסה אל תוך דירתה ובשלב מאוחר יותר הגיעה אל תחנת המשטרה ודיווחה על שארע.

מיד עם קבלת התלונה במשטרה החלו החוקרים בפעולות לאיתורו של החשוד. פעולות אלו הביאו את החשוד להתייצב עצמאית כבר בצהרי היום בתחנת המשטרה וטען בפני חוקריו כי פחד להגיע בשל עברו.

מדובר בחשוד שהשתחרר בחודש נובמבר 2014 בתום ריצוי של 15 שנות מאסר מאחורי סורג ובריח בגין עבירות חמורות של אינוס ועבירות נוספות בהן הואשם בהיותו אז קטין כבן 17. בחקירה עלה כי החשוד נפגש בערב יום העצמאות עם נוספים לו אין היכרות קודמת עמם, שם שתה אלכוהול על אף שהוזהר על ידי קצין הפיקוח בשב"ס כי נאסר עליו לעשות כן, ויצאו לבלות בתל אביב. בסיום הבילוי בו שתה אלכוהול נוסף, שב במונית, כאמור, אל העיר אשדוד יחד עם המתלוננת ואדם נוסף.

עוד במסגרת החקירה המקצועית אותה ערכו חוקרי מעצרים בתחנת המשטרה, הצליחו החוקרים להגיע אל האזרח הערני שהבריח את החשוד בשעת המעשה. חוקרי המשטרה הפגישו בין המתלוננת לאזרח ובמעמד זה הודתה לו המתלוננת על שהציל אותה מידיו של החשוד.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

המשטרה עצרה תושב העיר שגנב רכב והעביר אותו לכפר פלסטיני

149 שתילים נתפסו בתוך דירה באשדוד

צוות האתר

פרשת אונס הקטינה: המשטרה האריכה את מעצר חמשת החשודים

ישראל אוחיון