פברואר 26, 2021
פלילי

מבצע גדול של משטרת אשדוד כנגד שב"חים

משטרת ישראל, באמצעות יחידותיה, ממשיכה בפעילות להגברת תחושת ביטחונו של האזרח תוך איתור שוהים בלתי חוקיים, מעסיקים ומלינים של אלו – בפעילות שנערכה בימים האחרונים בעיר אשדוד על ידי יחידת השיטור העירוני, נעצרו שלושה שוהים בלתי חוקיים לאחר שנבדקו עשרות מקומות העסקה, אתרי בניה, מקומות הסעה ואיסוף ועוד.

מבצע גדול של משטרת אשדוד כנגד שב"חים

בפעילות שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני בעיר אשדוד שנערכה בימים האחרונים נבדקו עשרות מקומות העסקה ואתרי בניה. במהלך הפעילות שנועדה לאתר שוהים בלתי חוקיים ובכך להגביר את תחושת הביטחון של הציבור בעיר, בדגש לקראת אירועי יום הזיכרון ויום העצמאות הקרבים, אותרו ונבדקו מעל ל-50 בני מיעוטים שמתוכם נמצא כי שלושה מהם הנם שוהים בלתי חוקיים, ביניהם קטין. השלושה נעצרו והועברו לחקירה במשטרה שלאחריה חלקם נכלאו ושוחררו רק ביום למחרת. פרט להם, עוכבו לחקירה מעסיקיהם ונפתח כנגד מי מהם הליך פלילי.

חלקה של הפעילות התמקד באזור הסיטי בעיר שם נבדקו 5 עסקים ו-25 בני מיעוטים שאותרו ברחבי האזור. בפעילות זאת אותר שוהה בלתי חוקי קטין שהציג תעודת זהות מזויפת. הקטין הועבר לחקירה בתחנת המשטרה. בהמשך, אותרו שני שב״חים נוספים שמועסקים על פי החשד בבית קפה ללא אישורי שהייה כחוק. גם שניים אלו עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה יחד עם מעסיקם.

אתמול, יום חמישי ובהמשך לפעילות כאמור, ערכו שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני בדיקות במספר אתרי בניה ועסקים שונים ברחבי העיר שבמהלכן אותרו ונבדקו כ-30 בני מיעוטים אך בדיקתם העלתה כי ברשותם אישורי שהייה כחוק בתחומי מדינת ישראל.

במשטרת ישראל ציינו כי – ״פעילות לאיתור שוהים בלתי חוקיים שכאלו תימשך במטרה להביא לאיתורם ולטפל במישור החוקי כנגד אלו שיעסיקו, ילינו או יסיעו שב״חים. לא אחת שוהים אלו מהווים אף איום פח״עי. ביטחונו של האזרח עומד כל העת לנגד עינינו״.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

149 שתילים נתפסו בתוך דירה באשדוד

צוות האתר

פרשת אונס הקטינה: המשטרה האריכה את מעצר חמשת החשודים

ישראל אוחיון

צעיר נתפס "על חם" בפריצה לבית באשדוד

צוות האתר