נובמבר 29, 2021
כללי

משרד הרישוי באשדוד יסגור את שעריו למשך מספר ימים

בעקבות סגירת משרדי הרישוי למשך שלושה ימים לא ניתן יהיה לבצע פעולות או לקבל שירותים בנושא רכב, בכל משרדי הרישוי וכן בעמדות השירות האוטומטיות (רישיומט), במרכז המידע הארצי של משרד התחבורה וכן באתר משרד התחבורה

משרד הרישוי באשדוד יסגור את שעריו למשך מספר ימים

משרד הרישוי בעיר אשדוד הממוקם בקניון סימול וכן בערים נוספות ברחבי הארץ יסגר החל ממחר ובין התאריכים 6.3-8.3 (ימי שני עד רביעי), בשל הסבת מערכות המידע של משרד התחבורה הנדרשת להנפקת לוחיות רישוי בנות שמונה ספרות.

לאתר 'אשדוד אונליין' נודע כי בעקבות סגירת משרדי הרישוי, לא ניתן יהיה לבצע פעולות או לקבל שירותים בנושא רכב, בכל משרדי הרישוי וכן בעמדות השירות האוטומטיות (רישיומט), במרכז המידע הארצי של משרד התחבורה וכן באתר משרד התחבורה.

בנוסף, בתאריכים הנ"ל לא תתאפשר העברת בעלות על רכב בבנק הדואר, רישום רכב חדש באמצעות יבואני הרכב, ביצוע או הסרת שעבוד בבנקים או בחברות המימון, שחרור כלי רכב במכס ושירותי קבלת מידע ממאגר כלי הרכב.

בימי ההשבתה ניתן יהיה לקבל שירותים בנושא נהיגה בלבד, בערוצים הבאים: באתר האינטרנט, עמדות השירות האוטומטיות, מרכז המידע הארצי (*5678) וסניפי בנק הדואר. תשלום אגרות נהיגה, חידוש רישיון נהיגה ובירור נקודות חובה – יתאפשרו. מכוני הרישוי לרכב יפעלו כרגיל וניתן יהיה לבצע בחינות רישוי לרכב (טסט).

ביום חמישי, ה-9.3, יחזורו משרדי הרישוי לפעילות סדירה.
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, ציין כי הנפקת לוחיות רישוי בנות שמונה ספרות תחול על כל כלי רכב חדש החל מ-1 ביוני 2017. שאר כלי הרכב, ימשיכו לשאת לוחית רישוי בת 7 ספרות.

ממשרד התחבורה נמסר כי מידי שנה מתווספים למרשם כלי הרכב בישראל כ-300 אלף כלי רכב חדשים. על פי נתוני אגף התקשוב שבמשרד התחבורה, הסדרות הקיימות המוקצות למספרי הרכב יספיקו לחצי שנה בלבד לפני שיאזלו אפשרויות המספור.

blank


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

פעילות לקבוצות בנהריים בגשר

חי חביב

סוגי כתרים בשיניים ותהליך הטיפול

חי חביב

חופשה בצפון עם הילדים

חי חביב