פלילי

משטרת ישראל ולוחמי מג"ב עצרו 22 שוהים בלתי חוקיים באשדוד

משטרת ישראל ולוחמי מג"ב עצרו 22 שוהים בלתי חוקיים באשדוד
צילום: דוברות משטרה

משטרת ישראל ממשיכה בפעילות הנחושה לאיתור שוהים בלתי חוקיים כל העת. בפעילות יחידת השיטור העירוני, שוטרי משטרת ישראל ופקחים מסייעים מהרשות המקומית, ולוחמי משמר הגבול, עוכבו הלילה 22 חשודים בשהייה בלתי חוקית לאחר שאותרו במבנה נטוש באזור התעשייה בעיר אשדוד. החשודים נמצאו לנים בגג המבנה כשהם מצוידים שם במזרונים ושמיכות. על מנת להתריע על הגעת אנשי החוק למתחם, פוזרו עשרות רבות של בקבוקי פלסטיק במעברים בין אגפי המבנה וזאת בכדי שיגרמו רעש. החשודים הועברו לתחנת המשטרה שם נבדקו בצורה קפדנית זהותם ואישוריהם, בדיקה אשר העלתה כי פרט לארבעה חשודים ששהותם בתחומי מדינת ישראל תקינה וכחוק, כל היתר הנם שוהים בלתי חוקיים. החשודים הועברו לחקירה ובמהלך היום יובאו בפני בית המשפט.

346456

הלילה, פשטו שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני באשדוד יחד עם לוחמי משמר הגבול על מבנה נטוש ברחוב העבודה 64 באזור התעשייה באשדוד. לאחר סריקות בין קומות המבנה הגיעו הכוחות אל קומת הגג שם אותרו ישנים 22 חשודים על גבי מזרונים. מרביתם של החשודים ישנו מעל לגג חדר המדרגות, כשבמבואות בין אגפי גג המבנה מפוזרים עשרות ואף מאות בקבוקי פלסטיק שיועדו להרעיש בעת הליכה ברחבי המקום. לאחר בדיקתם הראשונית של החשודים, אלה הועברו אל תחנת המשטרה לבדיקה מעמיקה אודות חוקיות שהותם בתחומי המדינה, שם נמצא כי 18 חשודים הנם שוהים בלתי חוקיים. בתשאולם מסרו חלק מהחשודים כי פספסו את ההסעה חזרה לביתם, ואילו אחד החשודים כעס על אנשי החוק מאחר ואישור השהייה שלו תקף עד חצות, ולטענתו השוטרים והלוחמים צריכים להתחשב בו ולא להיות קטנוניים. בתום שלב תחקור ראשוני, 16 מהחשודים נעצרו לחקירה ונכלאו ובמהלך היום, כאמור, אלו יובאו בפני בית המשפט.

צילום: דוברות משטרה
צילום: דוברות משטרה

456
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

שני תושבי אשדוד חשודים שעקצו בנקים במאות אלפי שקלים

ישראל אוחיון

אישום – אמר לרופא: "אני ארצח אותך, אני אחזור לפה ואני ארצח אותך"

ישראל אוחיון

פוענח הרצח המזעזע: הבן רצח את אמו

ישראל אוחיון