תושבי אשדוד נתנו למצב הבטיחות בדרכים בעיר את הציון 6.8

לרגל יום הבטיחות בדרכים הלאומי שהתקיים לאחרונה, ביצעו מתנדבי מועדון אור ירוק באשדוד סקר בקרב התושבים במטרה לברר את תחושתם לגבי רמת הבטיחות בדרכים בעיר.

בסקר נשאלו 440 מתושבי העיר, אשר נתנו את הציון הממוצע 6.8, (בסולם של 1-10) לתחושת מצב הבטיחות בדרכים. מטרת הסקר הינה להביא לידיעת ראשי הרשויות המקומיות את תחושת התושבים בתחום הבטיחות בדרכים, בכדי להעלות למודעות את נושא הבטיחות בדרכים.

בכדי לבצע את הסקר, הקימו מתנדבי מועדוני אור ירוק דוכנים במקומות מרכזיים בעיר ותשאלו את התושבים, במטרה לבדוק את תחושת הבטיחות. מתנדבי המועדונים בשטח מקווים כי ראשי הרשויות יתייחסו לנתונים בכובד ראש ויפעלו למען תחושת הבטיחות של תושביהם בדרכים.

עמותת "אור ירוק": "מהסקר שביצעו המתנדבים ניתן לראות כי הם לא מרגישים בטוחים ללכת ברחובות. על הרשות המקומית לפעול למען בטיחות התושבים באמצעות שיפור התשתיות ביחוד סביב בתי ספר, גני ילדים ומרכזי קשישים והגברת האכיפה העירונית. רק שילוב כוחות יביא לצמצום הנפגעים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך