כדוריד – ליגת ווינר מתוכננת לשוב ב-24 בחודש

הקבוצות והשחקנים פועלים להגיע להסדר שכר מוסכם.
צילום: משה דהן.
ליגת ווינר מתוכננת להתחדש ב-24 בנובמבר. ליגת הנשים ב-27 בחודש. הליגות הלאומית והארצית ב-28-26, והליגות צעירות ב-1 בדצמבר. מרבית המועדונים שבו לפעילות בהיקף חלקי עד מלא, וכעת ממתינים באיגוד הכדוריד – כמו בענפי הספורט האחרים – לקבלת אישורים מפיקוד העורף באמצעות משרד הספורט על מנת שיתאפשר לקיים משחקים רשמיים, במסגרת הליגות, בהתאם להוראות ולמגבלות.
ביום שישי התקיימה פגישה בין ראשי קבוצות ליגת ווינר וליגת אתנה לבין נציגות של שחקני ושחקניות הקבוצות על מנת להגיע למתווה שכר שמקובל על שני הצדדים בזמן המלחמה – בהתאם לרוח הדברים שהעלה במהלך השבוע שר התרבות והספורט מיקי זוהר ומתוך רצון להימנע מהוצאה לחל"ת. בחלק מהקבוצות בליגות הבכירות צפויים לשוב בימים הקרובים גם שחקנים ושחקניות זרים, כאשר ההערכה היא שחלק לא מבוטל – לא ישובו בשל מצב המלחמה.
במקביל, הוועדה המקצועית והנהלת איגוד הכדוריד ידונו באפשרויות לשינוי שיטת המשחקים, גם בשל לוח הזמנים שהתקצר ואילוצים נוספים (פעילות נבחרות).

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך