פיפ"א דחתה את תביעת בגאיוקו נגד מ.ס אשדוד

נדחתה גם תביעתו של דימיטריוס דיאמנטאקוס, אקס נוסף של הקבוצה שטען להפרת חוזה.
באגיוקו.

פיפ"א דחתה את תביעותיהם של שחקני מ.ס אשדוד לשעבר, מוסא בגאיוקו ממאלי ודימיטריוס דיאמנטאקוס היווני.

בגאיוקו שהצטרף לאשדוד בקיץ 2020 בהסכם ל-4 עונות משחקים, שוחרר ע"י המועדון בחודש אוקטובר 2022. הוא הגיש כנגד המועדון תביעה ע"ס של כ-1.4. מיליון ₪ בטענה כי אשדוד ביטלה את ההסכם עימו שלא כדין וכי נותרה חייבת לו סכומים רבים וכן כי עליה לשלם לא פיצוי בגובה מלוא שכרו עד תום תקופת ההסכם המקורית.

בפסק דין שניתן בחודש אפריל האחרון, קיבלה פיפ"א את טענותיה של אשדוד וקבעה כי השחקן הוא שביטל את ההסכם בין הצדדים ופסקה לזכותו סכום מינורי של כ-15,000 ₪ בלבד.

דיאמנטקאוס היווני שיחק באשדוד במחצית השנייה של עונת 2021/22, הגיש לאחרונה תביעה נגד המועדון על סך של כ-110,000 אירו במסגרתה העלה טענות שונות כי אשדוד לא שילמה לו את מלוא הסכומים.  גם במקרה זה דחתה פיפ"א את רובה ככולה של התביעה תוך קבלת טענות המועדון. פיפ"א קבעה כי על אשדוד לשלם לשחקן הפרשי שכר שמקורם בהפרשי שער היורו-שקל בסך כולל של 5,000 יורו בלבד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך