החופש הגדול מתחיל

יש מי ששומר על ילדי אשדוד ברשת

לקראת חופשת הקיץ: הורי וילדי אשדוד – יש מי ששומר על הילדים שלכם ברשת ⦿ לראשונה המשרד לביטחון לאומי מקדם שירות מקוון לפניות הורים וילדים במסגרת המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת – יחידה 105 בלהב 433 ⦿הטופס המקוון מאפשר פנייה בכתב למוקד 105 לדיווח על פגיעה בקטינים ברשת ⦿ השירות המקוון קיים בעברית ובערבית ומעניק מענה למי שמעוניין לפנות בכתב על גבי טופס ידידותי ונוח למשתמש המאפשר לצרף בקלות גם תכני מדיה, קבצים, צילומי מסך, תמונות וסרטונים.

מוקד 105 הוא מוקד לאומי המשלב פעילות משטרתית ואזרחית במאבק באלימות בילדים ונוער ברשת ובמסגרתו פועל דסק שותפויות אזרחי בהובלת המשרד לביטחון לאומי בשיתוף עם משרד החינוך, משרד הבריאות ומשרד הרווחה והביטחון החברתי. מוקד 105 טיפל מיום הקמתו לפני כחמש שנים ב- 45,000 אירועי פגיעה בקטינים ברשת. בכל מקרה של חשד לפגיעה בקטינים ברשת יש לפנות למוקד 105. להורדת הטופס המקוון היכנסו עכשיו לאתר המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת>>* www.105.gov.il

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת – יחידה 105 להב 433 פועלים עם המשרד לביטחון לאומי ובשותפות עם משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד הרווחה והביטחון החברתי ומשרד המשפטים. המטה הלאומי – יחידה 105 כולל את מוקד 105, מפלגי חקירות ומודיעין ואגף אזרחי. המוקד מעניק טיפול ייחודי והוליסטי בהתאמה רב תרבותית לקטינים שנפגעו ברשת. האגף האזרחי, בהובלת המשרד לביטחון לאומי, עוסק במניעה, קהילה, הסברה, מידע ומחקר ועוד. מפלגי המודיעין והחקירות עוסקים בחשיפה ואכיפה כנגד עבריינים המבצעים עבירות כלפי קטינים ברשת.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: ״הגנה על ילדים ברשת זהו יעד חשוב ביותר. במטרה לצמצם אלימות ופגיעה בילדים ברשת, המשרד לביטחון לאומי פועל בין היתר בשיתוף עם טיקטוק ישראל, גוגל ישראל, חברת מטא ועוד. אפשרות הפנייה המקוונת תעודד אוכלוסיות נוספות להגיש פנייה ולשתף באופן המתאים גם לאוכלוסיות מגוונות, לילדים ולהורים עם צרכים מיוחדים״.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך