זוללי האנרגיה

לא משנה כמה זה יכאב לכם, אבל מאנשים שמרוקנים אתכם מאנרגיה ועושים לכם רע, אתם חייבים להתרחק. המטרה של זוגיות למי ששכח היא להטעין אתכם ליום המחר...ולא להפך...
סטודנטיות
אילוסטרציה.

היא הפתיעה אותי. אמרה לי שהזמינה זוג כרטיסים לאמסטרדם. ככה פתאום משום מקום. אמרה שהיא רוצה שניסע לנו יחד לחו"ל, שלא נסעה בחייה עם מישהי שהיא אוהבת והיא רוצה שזה יקרה בימנו אמן… שעה ויום אחרי שיצאתי מההלם שמישהי הזמינה אותי, ולא אני אותה, ועוד לחו"ל, ומוסיפה על הדרך אולי את המחמאה הגדולה בעולם על המקום שלי בחייה, זה "היכה" בי. כאילו הבנתי. כמו אז עם ארכימדס באמבטיה שאמר "אאוריקה מצאתי". רק שלי זה קרה באמצע נהיגה….ואחרי ברקס.

הבנתי שזהו. אני עם אנשים "זוללי" אנרגיה, את האנרגיה שלי, סיימתי. אני צריך להיות עם נשים כמותה. עם מישהי שמטעינה אותי, ששמה אותי בראש שמחתה. או לפחות מחשבותיה. לא עם מישהי שכל הזמן אתה מרגיש איתה על  זמן שאול, והיא "עושה" טובה שהיא עדיין לא עזבה…תעשי לי טובה….(באנגלית זה יוצא יותר טוב. תעשו גוגל טרנסלייט מצידי…).

כן זו שלפניה עייפה אותי. רוקנה. הייתי כל הזמן צריך ללכת בין הטיפות בכדי לא להגיד משהו שיגרום לגברת "החזאית" (כי חשבה שהשמש זורחת לה מהתחת)…להתעצבן או משהו בסגנון, וזה רק הפך אותה לנטולת סגנון. זו שלפניה כל הזמן עסקה במה עושה לה טוב, ואיך אני אמור לעשות לה את זה.. לא חשבה רגע מה יעשה לי טוב…אז אסכם את הקשר בהיה לא טוב ..והכי חשוב, טוב שהיה.

עכשיו אתם "רסיסי" הגברים שבינכם בטח תגידו – "אבל אנחנו אוהבים אותה"…אז קחו טישו, שבו בשקט ותקשיבו. כמה פעמים הייתם "מאוהבים" בחייכם? כמה פעמים אמרתם "זו אהבת חיי". נו ומה קרה? הלכתם הלאה. תמיד יש הלאה. תמיד יש את הבאה או הבא בתור. תגידו אתם נולדתם איתה? ברור שלא. יופי, אז אתם גם תחיו הלאה בלעדיה. לא נולדתם יחד ולא נועדתם לסבול ביחד הזה..

למה אנחנו מסרבים לקבל לפעמים את הגזרה הזו, שמישהי או מישהו שאתנו לא רוצה אותנו? יותר מזה, הוא עושה לנו לא טוב, ואנחנו נשארים. למה? מחוסר ביטחון. כאילו מי כמותם ירצה אותנו…הצחקתם לי את גיד האכילס.

הגיע הזמן לקבל קצת ביטחון, ולצורך העניין אהיה אני עכשיו "שר הביטחון שלכם"…מוכנים? בבקשה. תמיד תגידו לעצמכם תמיד שאתם הכי טובים בעולם, הכי מיוחדים, הכי יפים, הכי הכי…ומי שלא רואה את זה, הבעיה היא אצלו או אצלה, ולא אצלכם. אני קורא לזה "אפקט החתונה" (טפו טפו רחוק מאיתנו חתונה…). הרי לא משנה כמה השקעתם בחתונה, תבוא איזה דודה ותגיד שהאוכל לא משהו והכלה לא הכי יפה…אז למה אתם צריכים את זה? למה אתם צריכים "זוללי אנרגיה" שיגידו לכם כמה אתם לא ולא ובלה בלה בלה, ושהם עושים לך טובה בנוכחות שלהם בחייכם? לא הגיע הזמן שתתנו לאותה אחת או אחד את בעיטת הדרך? לא הגיע הזמן שתקיפו את עצמכם עם מי שמטעין אתכם ליום המחר ולא זה שמרוקן אתכם אחרי יום שגם כך רוקן אתכם?….התשובה ברורה.

ונחזור לטיול לאמסטרדם…באותו הרגע ההוא בכביש. שחזרתי לנהיגה (השתלבתי בזהירות נשבע לכם בכל הקדושים)…נסעתי היישר לסוכנות הנסיעות הקרובה למקום מגוריי, כאילו לא בדיוק קרובה, אבל זה נשמע אחלה…והזמנתי לנו זוג כרטיסים לברצלונה…למה? כי הבנתי שגם אני יכול להיות זה שיהיה בתפקיד מטעין האנרגיה שלה. יותר מזה, רציתי להיות…אויי אמסטרדם…

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך