תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין – 11/03/22 ועד – 17/03/22

תחזית אסטרולוגיה

טלה: בעת הזו עליכם להתחבר אל תחושת אחריות ולנהוג באופן בוגר וסמכותי. רק התנהגות אחראית וסמכותית, מגובה באמונה וידיעה שאתם הם אלו שמעצבים את עתידכם, תאפשר לכם לחזור לנתיב של צמיחה מתוך בגרות. מילות המפתח של שבוע זה הן: שיתוף פעולה, איזון והרמוניה.

שור: תחושה סתווית ואפרורית באמצע האביב ומגבלות שנוצרות עקב פחדים שקיימים במוחכם בלבד יוצרים תחושת מחנק והרגשה שאתם כבולים למצב שהוא בלתי הפיך, מחויבות חדשה שלקחתם על עצמכם גורמת לדאגה ולהיסוסים. ניתן לומר שנסיבות כמו עבודה, בן זוג או דעות קדומות הן אלו שכובלות ומגבילות אתכם.

תאומים: תחושת תקיעות, קושי בהוצאת דברים ותוכניות אל הפועל. היכולת שלכם להסתכל בפרופורציה על מצבכם, היא המפתח להיחלצות מתקיעות רגשית ורוחנית שבה רבים מכם מצויים. הנטייה להעצים בעיות ומשברים מעבר למה שהם באמת חייבת להיפסק. רבים מבני מזל תאומים מצויים בתקופה בה הם חשים עייפות וחוסר התלהבות.

סרטן: התחלות חדשות בתחום הרגש, הרוח והאמונה עולות על הפרק והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בכמה מובנים: תחילתם של לימודים או העשרה או תחילתם של מערכות יחסים רגשיות שקשורות בזוגיות, אהבה ועניינים שבלב או שיפור המצב הזוגי במערכת קיימת. גם עבודה חדשה או עיסוק חדש עולים על הפרק.

אריה: שבוע חיובי בפתח ורבים מכם נמצאים בזמן של תחילת קציר, זמן של קטיפת פירות או הישג חשוב שניתן לקרוא לו ציון דרך. שחר חדש של הזדמנויות לשינויים מפציע השבוע על בני מזל אריה ואנרגיה איכותית יותר של עשייה למען עצמכם עולה ומגיעה והופכת זמינה בעבורכם.

בתולה: המהות של השבוע הקרוב מלמדת על טלטלה. רבים מבני בתולה, זקוקים בשבוע זה לאיתחול מחדש וזאת על מנת  שיוכלו לשוב ולתפקד כראוי. חולשה רגשית ופיזית יאפינו את השבוע הקרוב והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בהתמודדות אל מול סוגיה בריאותית או כאב פיזי ממשי.

מאזניים: עם תחילת השבוע הזה, האנרגיות סביבכם טובות יותר. עזרה שמגיעה מסייעת בפתרון בעיה שמציקה, עסקה כלכלית משתלמת, בשורה משמחת. באופן כללי: היכולת ליצור בכוחות עצמכם רגשות חיוביים, זהו המפתח לשבוע מוצלח. מי שרוצה ליצור אצל עצמו רגשות חיוביים, עליו לשפר את צורת ההסתכלות שלו על המציאות.

עקרב: שבוע חיובי בפתח ומהותו מלמדת על: פרידה ממקומות, זמנים, אנשים ונכסים. בדרך למעבר לשלב חדש, צורך בחיפוש אחר בסיס חדש ויעדים חדשים כמו למשל: חיפוש דירה, חיפוש דרך מקצועית וכו'. רבים מבני מזל עקרב סוגרים פרק ועומדים לפני סיום של דבר כזה או אחר בחייהם.

קשת: השבוע עליכם להתחבר אל האינטואיציה שלכם שאמורה לספק לכם הכוונה והגנה. התעלמות מהאינטואיציה שלכם יכולה להוביל אתכם למצבים ומקומות שבאמת אין לכם חשק להיות שם. הקלף השבועי שלכם מלמד, שהנשמה שלכם רוצה מאוד מעט שלווה ושקט פנימי. העולם החומרי שעוטף אתכם גורם לכם לשחיקה.

גדי: הגיע הזמן להודות בכך שאתם זקוקים לעזרה. עזרה ממקור חיצוני יכולה להראות לכם את הדרך להיחלץ ממבוי סתום ולהפיג תחושות לא נעימות. באופן כללי: חשדנות, מתח וחוסר שקט נפשי יוצרים שבוע מתוח ורבים מבני מזל גדי צרכים לגלות בשבוע זה ערנות ודריכות לכול הנעשה סביבם.

דלי: קוצר רוח, חוסר סבלנות ופתיל קצר יכולים ליצור מתיחות עם הסובבים אתכם. פחד מלאכזב גורם להסתגרות ופחד מכישלון. חוסר יכולת לספוג ביקורת יוצר מצב נפיץ שיש להתנהל בו בזהירות, הפגיעה בערך העצמי ובדימוי העצמי גורמת לאגו שלכם לצאת להגנתכם ועליכם לדעת איך להשתמש בצורה נכונה עם האגו.

דגים: שבוע חיובי בפתח. זמן טוב לנקוט יוזמה, להוביל מהלכים ולהיות פעילים. באופן כללי: תחושה טובה מפעמת בלבכם והדימוי העצמי שלכם בעליה. הישג שנזקף לזכותכם מציג אתכם באור חיובי והדבר עשוי לשרת אתכם גם בעתיד לבוא. בבית: השבוע אתם מוצאים שוב את הכוח, המרץ, הנחישות והאמונה שהיו מנת חלקכם בעבר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך