תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין: 03/12/21 ועד 09/12/21

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין – 03/12/21 ועד -  09/12/21.
תחזית אסטרולוגיה

טלה: אתם נושאים בדידות בלבבכם. תחושת הלבד תקפה גם לאלו שפיזית נמצאים בחברתם של אנשים נוספים שמלווים אתכם בחייכם כגון בן הזוג, הילדים וכדומה. תהליך זה מלמד על כך שרבים מכם אינם שמחים בחלקכם. חשוב שתדעו שהשארת המצב ללא טיפול רק יחמיר את תחושתכם.

שור: שבוע חיובי בפתח. זהו זמן טוב לקדם רעיונות שחשוב לכם לממש. השבוע יהיה עליכם להפעיל שיקול דעת שמקורו בבגרות, בהגיון ולא ברגש. שיפוט שקול ומאוזן של הדברים שמפריעים לכם, יאפשר לכם לפתור את הדילמות שלכם ביעילות, בהגינות וביושר הן כלפי הצד השני והן כלפי עצמכם.

תאומים: אם יש לכם משאלת לב או בקשה כמוסה אותה אתם רוצים להגשים ולקבל, זהו השבוע לבקש זאת. תגמול ראוי בגין המאמץ וההשתדלות הרבה שהשקעתם בנושא או עשייה, הולך וקרב וזמן קטיפת הפירות על כך
שהתמדתם באמונתכם, בעשייתכם ובמאמציכם נמצא ממש מעבר לפינה.


סרטן:
שבוע חיובי בפתח. שחרור והקלה יוצרים אווירה טובה יותר.. פחד שמתבדה יוצר תקווה ומשפיע לחיוב על מצב הרוח שלכם.. תקופה לא ברורה שהתאפיינה בחוסר נחת, תסכול, בלבול וחוסר ודאות מסתיימת. כעת, שחר חדש של שבוע בעל הזדמנויות לשינויים מפציע על רבים מבני מזל סרטן.

אריה: שבוע חיובי בפתח. תהליך כזה או אחר מסב לכם נחת ויוצר תחושת שביעות רצון.  לאחרונה אתם משקיעים מאמץ רב בכל הקשור לחיפוש אחר יעוד וקריירה. למרות שנושא זה דורש את מירב זמנכם ותשומת לבכם, ההשקעה משתלמת ותזכו לקטוף את פירות המאמץ שהושקע על ידכם.

בתולה: המהות של השבוע היא מהות חומרית. חוסר יציבות כלכלית מציב אתכם בנקודה שאתם לא אוהבים להיות בה. באופן כללי: התלבטות ודילמה בין שתי אפשרויות יוצרת מצב שאינו יציב בעבורכם. הבחירה שלכם לפסוח על שני הסעיפים, מקשה עליכם להתקדם לעבר פתרון שיקל על מצבכם.

עקרב: שבוע בעל מוטיבים רוחניים עומד בפתח ואצל רבים מבני מזל עקרב מתחדד הצורך בחיפוש אחר משמעות, יעוד ומטרה. כמו כן צפים ועולים עניינים הקשורים ברגש על היבטיו השונים ובשבוע הקרוב רבים מכם ימצאו את עצמם עסוקים במחשבות, שקשורים בבני משפחה.

 

קשת: למרות שחלקכם חוגגים יום הולדת, בשבוע זה אתם מתקשים להתחבר לשמחת חיים אמיתית ולרבים מהקשתים אין הרבה מוטיבציה וחשק לחגיגות. המוטיב המרכזי השבוע יעמוד בסימן של הגינות, אמינות ויושרה. התחושה שמישהו אינו נוהג כלפיכם ביושר והגינות אינה מרפה ומערערת את שיווי משקלכם רגשי.

גדי: שבוע חיובי בפתח. עיקרו של שבוע זה יעמוד בסימן העבודה, הפרנסה והקרירה. באופן כללי: רבים מבני מזל גדי עוברים לאחרונה סיעור מוחות לגבי סוגיה זו או אחרת. פנייה לייעוץ והכוונה יתנו לכם את היכולת להגיע לבחירה או החלטה נכונה. בעבודה: עליכם לקבל החלטות חשובות.

דלי: שבוע חיובי בפתח. בשורה משמחת או הפתעה נעימה יוצרים אווירה נוחה יותר. המפתח לשבוע מוצלח הוא, אהבה עצמית וקבלה עצמית. באופן כללי: ענייניים שדשדשו עד כה מקבלים השבוע תפנית חיובית ודברים שלא זרמו לכם בחיים מקבלים רוח גבית ומתחילים לזרום.

דגים: חשוב לכם מאוד כיצד אתם נראים בעיני אנשים אחרים ומה הם חושבים עליכם. אם רק תרפו מהחשיבות שאתם מיחסים לדעתה של הסביבה עליכם ותתחילו לבצע את אשר נפשכם מורה לכם, ללא חשש ממה יחשבו עליכם האחרים, תוכלו לחוש בשיפור ניכר במצבכם האישי והנפשי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך