מילה

בסופו של דבר מספיקה מילה בכדי שמי שרוצה אתכם יהיה אתכם. לא יעזור אם תרשמו הודעות ארוכות או תתקשרו, מי שלא ירצה גם ספר שלם לא יעזור. אז חבל על הזמן. מניסיון. בנינו גם שלכם. ויש גם אופטימיות אם תגיעו לסיום הטור.
חכם סידי.

לפני זמן לא ארוך נפרדתי ממישהי. נכון יותר אם אדייק ואודה באמת, זה היה כזה באמצע, ואם ממש אדייק הבנתי שעדיף לשחק את הכועס וללכת כי זה היה עניין של זמן שאקבל את בעיטת הדרך… אבל אני גבר גברי, לא מוכן שזה יקרה, אז קמתי עשיתי מיני סצנה בטלפון ומאז נפרדנו דרכנו.

אבל לא לשם זה התכנסנו. התכנסנו לדסקס על מה שקורה מאתו הרגע הלאה. ההתלבטות הזו אם לנסות לדבר, לסמס, לבדוק מה איתה, לחטט בפייסבוק שמייסבוק, אינסטגרם רבע גרם, משהו. אבל אז נזכרתי בעצם שאני מבזבז את הזמן. גם אם אני רוצה להיות כל הזמן איתה. וזמן אתם יודעים, זה משהו שכשהוא עובר הוא לא חוזר.

תראו זה מאוד פשוט. קודם כל בפרידה מה שנשאר לכם זה הכבוד. כי הזוגיות כבר לא נשארה. נשארתם אתם לעצמכם וכדאי שתחיו טוב עם עצמכם. הודעות או בקשות לחזור או ניסיון לבדוק מה קורה עם הצד השני, לא יעשו לכם טוב. ההפך אפילו רע. וכל עוד לא שחררתם את הצד השני, לא תמצאו את השלישית, במקרה שלי. אבל יש יותר מזה. סורו לפסקה הבאה כי שם יש תובנה חשובה עבורכם.

והנה התובנה כי סרתם לפסקה הזו. אם מישהו רוצה אתכם הוא ימצא את הדרך להגיע אליכם. הוא יתקשר מחסוי, הוא יסמס ממישהו אחר, הוא אפילו יתקשר מהפייסבוק (וגם זה קרה לי). אם ארצה לכמת את זה למינימום, אז גם מילה אחת שלכם תספיק בכדי שיחזרו, לא צריך יותר מזה. צריך אפילו פחות מזה. אם מישהו ירצה אתכם הוא יהיה שם, בלי שום סיבות ותירוצים. לכן לא שווה לרוץ אחרי אף אחד. אם הוא לא רוצה גם ספר שלם של מילים, הודעות, טלפונים ושאר עזרי "ויתור על כבודכם" לא יעזור. ההפך, זה רק יחזק אותו או אותה מולכם. ייתן לו את הכח כי הוא יודע שצד אחד רוצה יותר וזה הצד שלכם. מצטער זו האמת.

כשאנחנו צעירים אנחנו משחקים במשחקי אגו מי יותר חזק בזוגיות, במיוחד כשנפרדים. יש לי הודעה בשבילכם, זה נמשך בכל גיל. משחקי המינים האלה לא עוצרים בגיל הטיפש עשרה וטיפש מי שחושב אחרת. הם נמשכים כל הזמן ובודקים מי יישבר קודם, מי יתקשר ומי יוותר על כבודו וייתן לצד השני לעשות לו "סדרת חינוך" שבה יסביר לו למה הוא הבעיה בזוגיות, וגרוע מזה ב]עם הבאה שתיפרדו יבין שאתם חלשים. אז תאכלו את הלב, את הקיר ואל, אל תעשו את הצעד המביך שגם כך לא תמיד יעזור. בוודאי לא יעזור לפרידה הבאה.

אלך אתכם צעד אחד קדימה. צעד לא טוב מבחינתכם, מצטער. יכול להיות עוד דבר אחד שאולי לא לקחתם בחשבון. יכול מאוד להיות שהצד השני כבר מאס בקשר ומצא לו, איך נגיד בעדינות, מישהו אחר, וזה הכי עדין שיכולתי. פתאום עם ההוא או ההיא הם ימצאו זמן לכל דבר ולא יסבירו למה אין להם זמן, אלא ימצאו את הזמו בלי הסבר. כן, כן, מניח שזה קרה גם במקרה הזה, ולכן אני מניח. לה.

ועוד דבר אחרון אחרון, מבטיח. הייתם כבר שם. הלו מה אתם נשברים? הרי כבר אמרתם לעצמכם מיליון פעם שזו האהבה הגדולה ולא תמצאו אחרת, והנה מצאתם. אז סבלנות הזמן הוא הפתרון הכי טוב, ובאמת לכל תרופה מתרגלים. אז תתרגלו להיות גם קצת לבד בלי זה או זו שוויתר עליכם ברגע כי הוא לא רוצה אתכם בחייו…כי עוד רגע יגיע זה שיראה אתכם בכל רגע כחלק מחייו. מילה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך