עורך דין נזקי רכוש לרכב

אחת התביעות הנפוצות ביותר המוגשות בבתי המשפט הינה תביעת נזיקין בגין נזקי רכוש לרכב. חברות הביטוח אינן ממהרות לפצות את בעל הרכב, ומנסות בכל דרך אפשרית להקטין את גובה הפיצוי. אם רכבכם ניזוק, כדאי שתשקלו לפנות לעורך דין נזקי רכוש על מנת למצות את מלוא הזכויות שלכם
תמונה : Freepik

תביעת נזיקין

במקרים בהם נגרם לאדם נזק, פיזי, נפשי או נזק לרכוש, יש באפשרותו להגיש תביעת נזיקין ולקבל פיצוי כספי בעבור הנזק. במקרים של נזקים ברכוש, שנגרמו על ידי אדם אחר או נזקי טבע, ניתן לתבוע את חברת הביטוח ואת האדם האחראי לנזק. 

הגשת התביעה

בעת הגשת התביעה, על התובע להוכיח כי מי שגרם לנזק נהג בחוסר זהירות, או שלא כחוק. בנוסף, יש צורך להוכיח כי אכן נגרם נזק, בין אם נזק לרכב עצמו או נזק עקיף כגון הפסד ימי עבודה בגין האירוע השתתפות עצמית ופגיעה בהעדר תביעות . במידה ומדובר בנזק לרכב שנגרם בעקבות תאונה, מומלץ לאסוף פרטים רבים ככל האפשר כולל תמונות ומספרי טלפון של עדי ראיה. עוד רצוי לפנות לעורך דין נזקי רכוש לרכב כבר בשלב זה אשר ינחה אתכם בכל הבירוקרטיה הדרושה ובהגשת התביעה. חשוב לעשות את הפניה לעורך דין, ככל הניתן בסמוך להתרחשות התאונה

נזקי רכוש לרכב מה עושים מיד לאחר התאונה,

במידת האפשר יש לצלם את הרכבים המעורבים בתאונה בטרם הוזזו, תמונות אלו יכולת לעזור בהמשך הדרך במידה ותהיה מחלוקת אחריות בין הנהגים המעורבים בתאונה, חשוב מאוד גם לתלם את מיקומי הפגיעות ברכבים המעורבים בתאונה מיקומי הפגיעות יכולים ללמד מי הנהג האחראי לתאונה. צילומי הנזקים וכן, תמונות מזירת התאונה הינם ראיות חשובות היכולת לעזור בהבנת מנגנון התרחשות התאונה וזאת במידה ותהיה מחלוקת אחריות בין הנהגים המעורבים בתאונה.

נזקי רכוש לרכב איך מוכחים נזק רכוש לרכב,

נזק רכוש לרכב מוכחים באמצעות חו"ד שמאי רכב, תפקידו של השמאי להעריך את גובה הנזקים שנגרמו לרכב לאחר תאונה המלווה בנזקי רכוש לרכב. שמאי הרכב מעריך אף, את ירידת הערך שנגרמה לרכב בשל התאונה.

עדי ראיה לתאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב,

עדי ראיה אשר ראו את תאונת הדרכים חשובים מאוד להוכחת אופן קרות התאונה במקרה של מחלוקת בין הנהגים המעורבים באשר לאחריות של מי מהנהגים להתרחשות התאונה. חשוב לבדוק, ככל הניתן מיד לאחר התאונה, האם היו עדי ראיה להתרחשות התאונה. מומלץ, לקחת את מלוא הפרטים מהעדים לתאונה.  

נזקי רכוש לרכב

הנזק לרכב יכול להסתכם בנזק חיצוני בלבד, או שהוא יכלול פגיעות עקיפות נוספות כגון פגיעה בערך הרכב. מאחר וישנן דרכים רבות להצגת התביעה בבית המשפט, מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזקי רכוש לרכב, ולהבטיח כך קבלת פיצוי הולם. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך