נחמדות היא חולשה

למה אנשים טועים בין נחמדות לחולשה. למה הם מבינים רק את השפה הלא נעימה של חוסר יחס או יחס לא טוב? למה כשמישהו טוב הם רואים בזה חולשה שלו ולוקחים אותו כמובן מאליו. מצטער האמת "העירומה" בפנים. טור כואב מומלץ לא לקרוא אותו.
זוג במריבה

אני נשבע לכם שניסיתי. נשבע בכל דבר אפשרי. בכל קדוש שעולה לכם בראש, בכל הצלחה שאי פעם רציתי לעצמי וואלה רציתי לא מעט.  ניסיתי  לא הלך. למה לא הלך? כי זה אני האדיוט שניסיתי להיות מי שאני לא – נחמד. רציתי לאהוב ולהיות נאהב, להרגיש איך זה לא להיות לבד לרגע. להרגיש שמישהו שומע אותי. או לפחות חושב עליי וגם זה היה מספיק עבורי. זה לא בחינם מסתבר, משלמים על זה.

וככה זה בחיים. כל פעם שהרשתי לעצמי לא להיות אני, קבלתי את בעיטת הדרך המפורסמת. כל פעם שהייתי טוב לנשים קבלתי את הצד הלא נכון שלהן, זאת אומרת הגב. אמרתי לעצמי שהפעם זה יהיה אחרת, אבל זה לא. ככה זה בחיים. מקרבו מרחיקו, מרחיקו מקרבו. סיפור חיי, חיינו, חייכם. אל תגידו שלא. סורי. מתנצל שאני הורג לכם עכשיו את הזוגיות או הפנטזיה עליה, אבל בטווח הארוך תגידו לי תודה, או לפחות לא תקללו אותי. שגם זה משהו בימנו.

מישהי עשתה לי פעם את זה מה אתם יודעים. כל עוד הייתי איש מערות ששם עליה קצוץ, ולא סליחה על הביטוי, קבלתי יחס של גבר גברי. התמכרתי לזה, למגע לשפתיים, לביחד. גם אם זה לא היה הביחד הקלאסי שרציתי, אבל בכל זאת אין בגילי המתקדם (שמחה וששון לכל ילד בלון – חגגתי לא מזמן 54 ואני נראה פצצה בנות…בואו תראו) את הביחד הקלאסי כמו בעשורים הדי ראשונים של החיים. אבל בכל זאת זה מילא אותי. ואז עשיתי את הטעות של כל רומנטיקן מתחיל. הרשתי לעצמי להיות פתוח אליה, טוב אליה, לתת לה הלרגיש נאהבת. שמתי אותה לפניי…והיא הרגישה מספיק בטוחה להיות רעה (משפט חזק שפעם מישהי אמרה לי) ולשים עליי את אותו הקצוץ ששמתי לפני כן, רק כפול. לענות מתי שבא לה, להגיד שההודעות מלחיצות אותה,  שהיא לא יכולה לדבר, או יכולה לדבר עם מי שבא לה וכמה שבא לה (ואל תגידו עכשיו פרימיטיבי, כי יש מחיר לזוגיות והמחיר הוא לוותר על אחרים. או לשים את בן הזוג לפני אחרים. זה אגב הדדי. אז תתקדמו עכשיו בבקשה). בקיצור לא לספור אותי, ואני הכי עדין עם עצמי שאני יכול.

כן יקירותיי ויקירותיי אלה החיים. שמישהו נחמד אנשים מתבלבלים בין הנחמדות שלו לחולשה. שמישהו נחמד אנשים נוטים לחשוב שהוא ביד שלהם, או נכון יותר בכיס שלהם בואכה אזור העקב. כשזה מגיע למצב הזה, אז גם הזלזול מגיע איתו. נשים לצערי (ונשים תגידו על גברים מצדי) כשהן מרגישות שאתה לא צייד אלא מלקט, אז הם מלקטות מישהו אחר. אלה החיים, מה לעשות לא טוב לכם אל תקראו.

אז מה הבנתי מזה? הבנתי קודם כל שאסור להתאהב. זה משהו שלמדתי מזמן, רק עכשיו שוב זה עף לי לפנים כמו נוק אאוט בזירת מערכת היחסים שלי. למדתי שתמיד צריך להיות אתה וכל הזמן לתת לאחר את ההרגשה שהוא זמני (למרות שאתה רוצה אותו קבוע) ושהוא בעצם לא מרכז חייך ואז בטוח הוא יהפוך את עצמו לכזה. אז דווקא הוא זה ירצה לקחת חלק בחייך, כי אתה לא נחמד אלא כי אתה חזק. מה לעשות נשים יקרות וגברים גם…כולם רוצות את האביר על הסוס הלבן, אבל אוי ואבוי לו אם הוא ירד פעם אחת מהסוס….ייגמר לו הסוס זה בטוח…

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך