מאי 8, 2021
המגזין אשדוד

רוצה שהתמונה שצילמת תתנוסס על בניין העירייה או בשלט חוצות?

תערוכת הצילומים הגדולה של ישראל, בה אתם מצלמים, ממשיכה ומתרחבת. הצילומים הנבחרים יתפרסמו על גבי שלטי חוצות, מסכים אלקטרונים, ורשתות חברתיות באשדוד. התמונה הראשונה שפרסמה העירייה על בניינה, הייתה של נתנאל פריינטי עורך וכתב 'אשדוד אונליין' ו'עיתון המגזין'.

הצילום של נתנאל פריינטה על בניין העירייה.
אוהבים לצלם? רוצים שהתמונה שלכם תפורסם בעיר על שלט חוצות או אפילו על בניין העירייה? אז קדימה, עכשיו יש לכם הזדמנות. תערוכת הצילומים הגדולה של ישראל ממשיכה ומתרחבת ותמונות נבחרות ימצאו מקום של כבוד ברחבי העיר. התמונה הראשנה שפורסמה על בניין העירייה, ומפיעה כאן, היא של נתנאל פריינטי עורך וכתב 'אשדוד אונליין' ועיתון 'המגזין'.
העירייה פרסמה בעניין: "לאור ההצלחה הגדולה לעוד 100 שלטים נוספים! ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, הודיע השבוע על הרחבת תערוכת הצילומים הגדולה ביותר שנוצרה בישראל גם אל שלטי הפרסום הגדולים הממוקמים על עמודי התאורה בצירי התנועה המרכזיים ואחד מהם יכול להיות שלך. לכן, יש לשלוח צילומים בפורמט אנכי בלבד  את הצילומים יש להעביר לכתובת: pr.ashdod@gmail.com עד ליום ראשון (02.05.21) בשעה 12:00, בצירוף אישור שימוש בכפוף למתן קרדיט לצלם על גבי הפרסום. הצילומים הנבחרים יתפרסמו על גבי שלטי חוצות, מסכים אלקטרונים, ורשתות חברתיות, בהתאם לשיקול דעתה של עיריית אשדוד. בנוסף, כל התמונות יצורפו לקטלוג הדיגיטלי המעוצב שמביא את הסיפור של אשדוד דרך העדשה של הצלמים המקומיים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

המסעדן שעוזב את המסעדה בכדי להציל אנשים

חי חביב

"האמא חולת סרטן, הבית שלהם במצב נוראי, הכל שבור ומלא ג׳וקים"

חי חביב

איש התקשורת האשדודי שנלחם בטרור הטיקטוק

חי חביב