איים להרוג את אישתו עם גרזן

במהלך הלילה התקבל דיווח במוקד המשטרתי של מחוז דרום שעניינו איומים של אדם על גרושתו בתוך דירה בעיר אשדוד. השיחה התקבלה מבנם המשותף של השניים- קטין בן 11.

שוטרי סיור מתחנת אשדוד הגיעו למקום תוך דקות ספורות ולא זיהו את החשוד בדירה. מעדות שגבו השוטרים מהאשה התברר כי מספר דקות קודם לכן הגרוש שלה איים עליה עם סכין תוך שהוא שרוי בגילופין. בהמשך התברר כי הרקע למעשים הוא ככל הנראה ויכוח על הסדרי ראייה בין השניים. לאזור הוזעקו צוותים נוספים ממשטרת אשדוד בכדי לסייע באיתור החשוד.

לאחר מספר דקות זיהה צוות בילוש של משטרת אשדוד את החשוד. כך מספר מפקד צוות הבילוש שזיהה את החשוד בסמוך לבית: ״זיהינו אדם המגיע לכיוון הדירה על גבי אופניים חשמליות. כשבידיו הייתה סכין גדולה. כשהוא זיהה אותנו מתקרבים הוא החביא אותה בבגדיו. הוא היה נסער מאוד ולא הפסיק לקלל. כשהתקרבנו לעברו סירב לשתף פעולה והתנגד למעצר באופן פאסיבי.

לאחר שמצאנו סכין קצבים על גופו הוא נעצר״. החשוד, תושב אשדוד בן כ-50, נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר, שם הוא סירב לשתף פעולה עם החוקרים. מאוחר יותר נכלא בגין איומים ואחזקת כלי התקפה. היום יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום באשקלון. מפקד משטרת אשדוד סנ״צ נועם שקל ציין הבוקר: ״ארוע זה מהווה עדות נוספת לאן יכול להתגלגל ולהתפתח אירוע של אלימות במשפחה.

לשמחתי הפעילות המהירה של שוטרי ובלשי התחנה הובילו למעצרו של החשוד בטרם הספיק לממש את כוונתיו. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם אותו אדם היה מגיע לדירה כשבידיו גרזן בגודל כזה. אנו נמצא עמו את הדין ונמשיך לפעול בנחישות בכדי להבטיח את שלום הציבור״.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך