עו"ד דותן לינדנברג: גם כשילדיכם בבית הם מבוטחים בביטוח תאונות אישיות תלמידים

"אם חס וחלילה ילדיכם ייפגעו בתאונה בבית או בכל מקום אחר מחוץ לביה"ס תהיו זכאים לתבוע את פוליסת תאונות אישיות תלמידים" כך מסביר עו"ד דותן לינדנברג
ילדים מציירים

זה נכון לימים רגילים וגם לעידן הקורונה. לדוגמא תלמיד בן 14 שנכווה בכל חלקי גופו עת שיחק עם תרסיס בחדר השירותים זכה לפיצוי של כ-300 אלף ₪.

בפוליסה תאונת אישיות תלמידים נכתב בין היתר כי  חברת הביטוח תשלם "תגמול תאונות אישיות לתלמיד שנגרם לו נזק גופני שאירע במקום כלשהו בשטח מדינת ישראלבכל שעה משעות היממה בין שיש לה קשר לפעילות המוסד החינוכי ובין אם לא".

 

עו"ד דותן לינדנברג | צילום: דובי פיינר

סכומי הפוליסה מתעדכנים מעת לעת ולמשל במקרה מוות ישולם להורים פיצוי סך כ-140 אלף ₪ ובמקרה של נכות מתאונה ישולם סכום של עד כ-376 אלף ₪, לפי שיעור הנכות. לדוגמא  עבור נכות בשיעור של 10 אחוזים ישולם פיצוי בסך כ-37.5 אלף ₪.

במקרים חריגים תשלום הפיצוי יכול הגיע ליותר מחצי מיליון ₪.

הפוליסה מכסה גם ילדי גן מגיל 3 ותלמידים בבי"ס יסודי, חטיבות ביניים, תיכון ואפילו במקרים מסוימים תלמידים הלומדים בכיתות  י"ג וי"ד. יצוין כי בפוליסה אין כיסוי לצלקות למעט במקרים חריגים.

עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות בגין נזקי גוף מסביר: "במהלך ימי הקורונה הקשים והשהות הממושכת בבית הדבר האחרון שאנו מצפים לו הוא בנוסף לכל גם תאונה בבית. יחד עם זאת חשוב לדעת כי יש כיסוי לילדים במקרה זה בהתאם לתנאי הפוליסה".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך