השעון

היו הראשונים לדרג עסק זה

2 Likes

רבים ממבלי הלילה ועובדי השעות המאוחרות/מוקדמות כבר הפכו בשבועות האחרונים את המקום לבית השני שלהם, וניתן לראות לעיתים קרובות תור משתרך מול בניין הסי-פורט, מקום משכנה של המסעדה הלוהטת.

בעלת המקום מספרת: "המקום לא מימש את מלוא הפוטנציאל שלו והדבר היה ברור לי מהיום הראשון בו קיבלתי בעלות עליו. אמנם המסעדה ממוקמת בבניין משרדים, ויש תנועה ערה של אנשים במקום, אבל דברי המאפה והכריכים הם לא המנות העיקריות שהמקום מציע. אני רוצה שאנשים לא רק יחטפו על הדרך משהו לנשנש, אלא רוצה שישבו ויאכלו במקום והוא יהווה מקום לבילוי לכל דבר".

בביקורנו בשעת לילה מאוחרת הופתענו מכמות האנשים שנכחה במקום, אבל לדברי המנהלים אין בזה חדש: "חיי הלילה ותרבות הבילוי באשדוד הם מהמפותחים בארץ, יש צורך ברור למקומות בילוי פתוחים ללא הגבלה ולכן החלטנו להיות פתוחים כל השבוע, גם בלילות מלבד ביום שבת". קשה גם להתעלם מהעיצוב המושקע וממוטיב השעון שבא לידי ביטוי בעשרות שעונים יחודיים המעטרים את המקום, ומעניקים לו מראה ייחודי ונעים.

הביקוש למנות החדשות עלה על גדותיו וכך נוצרו שני אפיקים מפתיעים במיוחד. הראשון, שירות משלוחים ענף כמעט בכל שעות היממה והשני הוא קייטרינג חלבי לאירועים. הקייטרינג הוא פועל יוצא של מנות המקום, שרבים מרוכשיהם מבקשים לרכוש בהיקפים גדולים לאירועי בר/בת מצווה, בריתות, ימי הולדת ובכלל. הצצה בתפריט מלמדת כי המחירים הוגנים, ובכל הנוגע לקייטרינג אף אטרקטיביים במיוחד עד כי ביני לביני אני תוהה האם יש בכלל טעם לבשל בבית?!