ארמיס

היו הראשונים לדרג עסק זה

2 Likes

ארמיס, אותה דמות מאהב רומנטי מתוך הספר שלימים הפך גם לסרט – שלושת המוסקטרים, זה  בעצם השם של המסעדה שכל כך מזוהה עם כל מה שהדמות הזו מסמלת. כשתיכנסו תבינו על מה אנחנו מדברים, קירות המסעדה מעוצבים ומעוטרים בציורים ואיורים של דמויות הסיפור, רצפת הפרקט שמתחברת אל הבר העשיר ויוצרת תחושה של ארמון המלך לואי ה- 13, כן אותו לואי שמוזכר שם בספר.

מה בתפריט?

התפריט שלנו בדיוק כמו אופי המקום, הוא תפריט פיוז'ן שמשלב אלמנטים של אוכל שאנחנו מכירים טוב מאוד כאן בישראל כמו חומוס וסיגרים אבל אלו יהיו עם דגים ולא בשר, האנטריקוט יהיה גדול ובמשקל 300 גרם אבל הרטבים בצד יהיו מדויקים כמו איולי תימין ומחית שום. את הכל אנחנו מכינים פה אצלנו במטבח ולא עושים לעצמנו הנחות של מסעדת חוף טיפוסית.

למה אשדוד?

למה?! כי אנחנו נמצאים על רצועת חוף רחבה ואולי בין היפות שיש למדינת ישראל להציע, אשדוד בגלל הסצנה הקולינרית המתפתחת, הרכב האוכלוסייה והמודעות ההולכת וגוברת יחד עם הביקוש לאוכל טוב ולא רק בגבולות ת"א. יותר מהכל אשדוד זה בית! פה אנחנו יכולים לתת ואתם נהנים לקבל שירות הכי משפחתי שיש, כי ארמיס זה כולם בשביל אחד שפשוט מגיע ליהנות! ומה יותר טוב מארוחת בוקר מול הים – גם ביום שבת!