"הלב שלי נשרף כשהילדה מבקשת מעדן או חביתה או חטיף ואין לי לתת לה"

אם חד הורית מאשדוד ל-4 ילדים זועקת לעזרה. היא ללא עבודה וללא אוכל לילדיה הקטינים בינהם תינוקת בת 5 חודשים. "אומרת תודה לה' שהן במסגרת ואוכלות שם". למעוניינים לעזור: איציק איטח 050-3884898
אישה בוכה באשדוד

אם חד הורית ל-4 קטינים בהן תינוקת בת 5 חודשים, מאזור ד' באשדוד, זועקת לעזרה, בשל מצבה הכלכלי שהותיר אותה ואת ילידה חסרי כל, שהביא אותה למצב של פת לחם.

האם נותרה ללא פרנסה וללא אוכל לילדים שלה. היא פנתה לאיציק איטח ממתנדביה הגדולים של העיר וביקשה עזרה מהגמ"ח שלו. מה שהיא לא ידעה הוא שהגמ"ח של איטח נסגר מאחר ולא נמצא לו מקום אחר לאחר שלא היה מי שישלם את השכירות במקום בו פעל בהתנדבות. בעבר הגמ"ח נתן פתרון למאות אנשים, שחלקם עכשיו לא יודע לאן לפנות ונותר אף הוא ללא מזון ימים רבים.

האם כתבה לו:

"בוקר טוב אני פונה אליך בבושת פנים ובסליחה ומחילה שאני מפריעה כל היום יושבת ובוכה לא יודעת מה לעשות ולמי לפנות. לפני החגים הייתה לי עבודה רבה במשק בית ויכלתי להסתדר אך לצערי העבודה ירדה ונגמרה עם החגים והגעתי לפת לחם, למצב שנגמר לי הכל מהכל כולל המקפיא.  לא נשאר לי אפילו טיטולים וסימילק לילדה. אומרת תודה לה' שהן במסגרת ואוכלות שם כי הבית ריק הלב שלי נשרף כשהילדה מבקשת מעדן או חביתה או חטיף ואין לי לתת לה. מתחננת לעזרתך הייתי אמורה להתחיל היום לעבוד בעבודה חדשה אך לצערי גם זה התבטל".

למעוניינים לעזור: איציק איטח 050-3884898

הזעקה של האם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך