מהפך בבבחירות ללשכת עורכי הדין באשדוד!

עם סיום הבחירות ללשכת עורכי הדין התברר כי עו"ד שמואל מישוק, שהתמודד כחבר המחוז מטעם סיעת "דרום חזק" - זכה במירב הקולות בעיר וישמש כיו"ר לשכת עורכי הדין בעיר. עו"ד מישוק יחליף בתפקיד את עו"ד יאיר לחן, שכיהן כחבר ועד מחוז במשך שנים ארוכות, אולם נחל מפלה בקלפי ולא עבר את אחוז החסימה. עו"ד מישוק: ""זהו ניצחון גדול לציבור עורכי הדין בעיר. מעתה והלאה – אשדוד תהיה חלק מוביל במחוז דרום, וכבר בקרוב נראה שינוי לטובה בעשייה"

עו"ד שמואל מישוק (41, נשוי+2), תושב אשדוד ובעל ותק של 15 שנה כבעלים של משרד עריכת דין מצליח המתמחה בתחום המיסוי העירוני, מוכר גם כמי שהוביל מספר מאבקים ציבוריים מוצלחים להורדת מחירי הארנונה בארץ בכלל ובאשדוד בפרט, התמודד מטעם רשימת "דרום חזק" בראשותו של עו"ד דני אליגון, שנבחר ברוב סוחף כיו"ר מחוז דרום של לשכת עורכי הדין.

תוצאות הבחירות מלמדות כי באשדוד נרשם אחוז הצבעה הגבוה בארץ (כמחצית מעורכי הדין הרשומים בעיר, לעומת אחוז הצבעה כללי של כ26% בלבד), דבר שהביא לניצחון סוחף וחד משמעי של עו"ד מישוק – על פני נציג הלשכה היוצא, עו"ד יאיר לחן.

עו"ד מישוק: "אני שמח מאוד על התוצאות, המביעות אמון מלא בתכניותינו לשנות את פני הלשכה. אני וחבריי השקענו ימים ולילות במאמץ להביא לשינוי אמיתי בעשייה בתוך ולמען ציבור עורכי הדין הגרים ופועלים באשדוד. בכוונתי להוות "דלת פתוחה" לכל בעיה ודרישה של ציבור עורכי הדין. אני מאמין בלב שלם כי מעתה והלאה – נראה שינוי לטובה בהתייחסות לכלל הבעיות העומדות על סדר היום. אשדוד הפכה להיות גורם מרכזי ברמה המחוזית והארצית של לשכת עורכי הדין".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך