לראשונה מזה עשור: אניית קרוז בבעלות ספרדית הגיעה לנמל אשדוד

למעלה מעשור שישראל אינה נכללת במסלולן של אוניות קרוז ספרדיות. האנייה, המונה כ-1,300 נוסעים מדרום אמריקה וספרד, נכנסה ביום חמישי האחרון לרציפי נמל אשדוד, שם עגנה במשך היום.  
האונייה בנמל. (צילום: יח"צ נמל אשדוד)

אניית קרוז בבעלות ספרדית הגיעה ביום חמישי האחרון לנמל אשדוד לאחר למעלה מעשור שישראל אינה נכללת במסלולן של אוניות קרוז ספרדיות. נוהג זה הסתיים, כאמור, עם הגעתה של אניית נוסעים גדולה בבעלות ספרדית לחופיה של מדינת ישראל. האנייה, המונה כ-1,300 נוסעים מדרום אמריקה וספרד, נכנסה ביום חמישי האחרון לרציפי נמל אשדוד, שם עגנה במשך היום.

בתמונה רב חובל הנמל מוריס מור, סוכן האניה זרי רוזנפלד וקפטן האוניה. (צילום: יח"צ נמל אשדוד)

כנהוג, עם הגעתה של אנייה חדשה לרציפי הנמל, התקיים על סיפונה טקס החלפת דגלים במעמד רב חובל הנמל מר מוריס מור. הגעתה של האנייה הספרדית מהווה המשך ישיר למגמה החיובית של אוניות קרוז הפוקדות את נמל אשדוד במסלולן בין הים התיכון לאירופה. שנת 2019 בנמל אשדוד מסתמנת במגמת שיפור ביחס לאשתקד במספר אוניות הקרוז שעגנו בנמל, בין היתר תודות למשאבים הרבים שהושקעו כחלק מהיערכות הנמל לקראת פתיחת התחרות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך