ספטמבר 27, 2021
קצרים

שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס ביקר בקייטנות אשדוד

תכנית של משרד המדע מציעה שבוע של קייטנת קיץ בתחומי מדע וטכנולוגיה בעלות מסובסדת במהלך חופשת הקיץ יולי אוגוסט 2019. הפעילות נערכת באמצעות הרשות המקומית במשך חמישה ימים בעלות של 80 ₪ לילד לפעילות

אופיר אקוניס באשדוד
צילום אודרי

תכנית של משרד המדע מציעה שבוע של קייטנת קיץ בתחומי מדע וטכנולוגיה בעלות מסובסדת במהלך חופשת הקיץ יולי אוגוסט 2019. הפעילות נערכת באמצעות הרשות המקומית במשך חמישה ימים בעלות של 80 ₪ לילד לפעילות לאחר סבסוד (לא כולל עלות הסעות). התכנית מיועדת לתלמידים שזה עתה סיימו כיתות א'-ו', מטרת התכנית היא להגביר את העניין בתחומי המדע והטכנולוגיה והחשיפה אליהם כבר בגיל צעיר.

במסגרת התכנית, בכל יום בשבוע הקייטנה ולמשך 5 שעות, יפעילו מדריכים סדנאות ופעילויות באמצעים חווייתיים כגון ערכות רובוטיקה, אלקטרוניקה וטכנולוגיה, ללא צורך בידע מקדים. ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד אירח את ח"כ אופיר אקוניס, שר המדע והטכנולוגיה שהתרשם מאוד מהנעשה בעיר בתחום הטכנולוגיה, הרובוטיקה והמדעים בביקור בקייטנת מדע בביה"ס 'קשת' בעיר, אחת מתוך הנערכות באחריות החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד. לדברי ראש העיר, "אין זה סוד כי אשדוד הפכה מזמן לעיר מודל מובילה בתחומים אלה. עיריית אשדוד משקיעה את מירב המשאבים בהכשרת הצוותים החינוכיים במוסדות החינוך בתחומים אלה,החינוך למצוינות נמצא בדנ"א של אשדוד, זאת לא היה אפשרי ללא תמיכת משרד המדע והטכנולוגיה ומשרד החינוך. אני רוצה להודות לשר אקוניס על המילים החמות ועל התמיכה של משרדו.

באשדוד יפעלו במהלך חופשת הקיץ כ-14 קייטנות שההרשמה לכולם הסתיימה זה מכבר. נזכיר כי כ-450 תלמידים ותלמידות משתתפים בחוגי מדע הנערכים במהלך כל השנה במרבית המרכזים הקהילתיים והמעוניינים מוזמנים לברר במזכירות המרכז הקהילתי הסמוך לביתם.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

איך למצוא עבודה ולמה כדאי לעשות זאת כעת?

צוות האתר

המלצות לנהיגה נכונה בקיץ

צוות האתר

האיחוד האירופי בשיתוף עיריית אשדוד מזמינים אתכם: אירוע צפייה ביורו

צוות האתר