420 אלף ₪ פיצוי לבן 80 שנדרס

בן 80 שנדרס לפני כ-4 שנים על ידי רכב שנסע לאחור יזכה לפיצוי בסך 420 אל ₪ מחברת ביטוח הפניקס
צוות האתר | יום שלישי - 25/06/19 - 3:35
קשיש מאשדוד

הפיצוי הושג בעקבות תביעה שהגיש הקשיש לבית משפט השלום באשדוד באמצעות  עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות בגין נזקי גוף, שהסתיים בהסכם פשרה עם  חברת הפניקס למרות שהחברה טענה בכתב הגנה כי להערכתה תוחלת חייו של הקשיש תהיה כשלוש שנים בלבד.

הקשיש נדרס בשעות הבוקר  לפני כ-4 שנים על ידי רכב שנסע לאחור בהיותו בן 76.  לאחר התאונה הקשיש פונה באמבולנס לביה"ח שם אובחן כי הוא סובל משבר מרוסק במרפק ומדימומים. בהמשך עבר שלושה ניתוחים לטיפול בחוליה המחברת בין בית חזה לאגן ובסה"כ היה מאושפז משך כחודשיים.

בא כוחו טען כי חברת הפניקס גרמה לעיכוב משמעותי במתן הפיצוי אשר היה אמור לעזור לקשיש להתמודד עם הקשיים ועם צרכי הסיעוד והשיקום הרבים שהיה ועודנו זקוק  להם בעקבות תאונת הדרכים הקשה שעבר.

בא כוחו ביקש מבית המשפט לפסוק לו פיצוי עבור  עזרת צד ג' ועזרה סיעודית, הוצאות רפואיות וכאב וסבל.

חברת הביטוח טענה בין היתר בכתב ההגנה, כי הקשיש סובל ממחלה כרונית דלקתית הפוגעת באיחוי עמוד השדרה עם האגן, מחלה שמתפתחת ומחמירה עקב גילו המתקדם ולא כתוצאה מהתאונה. לכן לטענת תוחלת חייו קוצרה משמעותית והוא יהיה זכאי לפיצוי מופחת.

בימים אלה  בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג וחברת הביטוח הגיעו להסכם פשרה לפיו החברה תשלם פיצוי בסך 420 אלף ₪.

 אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]