עובד נמל שנפל מרכבו זכה לפיצוי בסך כולל של 2 מיליון שקל

עובד נמל אשדוד זכה לקבל פיצוי כספי גדול מאוד, לאחר שנפל מרכבו במקום העבודה. העובד זכה לפיצוי כספי משמעותי מאוד, בזכות עבודה יסודית שהתבצעה באמצעות משרד עו"ד איטל גנון

עובד נמל אשר נפגע בעת ירידה מרכבו הפרטי בהגיעו למקום עבודתו, זכה לפיצוי בסך של 170,000 שקל מחברת הביטוח שביטחה את רכבו זאת בנוסף לפיצוי שיקבל מהמוסד לביטוח לאומי שעומד על סך כולל של 1,800,000 שקל.

צ' אשר הגיע בבוקר למקום עבודתו בנמל אשדוד, ירד מרכבו, נפל ונחבל בידו השמאלית. העובד פונה לבית החולים ולאחר קבלת טיפול רפואי שוחרר לביתו. במסגרת ניהול הליך מול המוסד לביטוח לאומי, נקבעו לו אחוזי נכות שמזכים אותו בקצבה חודשית עד גיל פרישה, אשר יגיעו לפיצוי כולל של כ-1,800,000 שקל.

בנוסף לפיצוי זה, הגיש העובד תביעה משפטית בבית משפט השלום בירושלים באמצעות משרד עו"ד איטל גנון, כנגד חברת הביטוח שביטחה את רכבו בביטוח חובה, וזכה לפיצוי נוסף בסך של כ-170,000 שקל.

תביעתו של צ' נבלעת תחת התגמולים שיקבל העובד מהמוסד לביטוח לאומי, אך לאור העובדה כי מדובר ברכבו הפרטי של העובד, ביהמ"ש קבע כי העובד יקבל 25% מהפיצוי הכולל בתיק.

כאמור, במצב שכזה, אם הגורם האחראי לנזק הוא לא המעביד, אלא צד שלישי אחר, מורה חוק הביטוח הלאומי כי הגורם האחראי לנזק ישלם לעובד 25% מהפיצויים שפסק בית המשפט. כך יוצא שהעובד מקבל למעשה פיצויים בשיעור 125% מנזקו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך