נובמבר 25, 2020
קצרים

שירותים בקליק לתשלומי אגרות והיטלים

חוקרי להב 433 החרימו מסמכים בעיריית אשדוד

לאחרונה מינהל ההנדסה ביצע כמה מהלכים לשיפור השירות לתושב. דגש רב הושם על הנגשת המידע באתר האינטרנט העירוני ובפישוט הליכים ביורוקרטיים. בתחילת חודש מאי גם מחלקת אגרות והיטלים השיקה שירות מקוון חדש החוסך מהתושב הגעה אל בניין העירייה, עמידה בתור, מפגש עם פקיד/ה פקידה, מילוי טפסים וביצוע תשלום במחלקת הגביה או באמצעות הדואר.

אילנית זוהר, מנהלת מחלקת אגרות והיטלים, אומרת כי השירות החדש קל לתפעול ובכל שאלה תמיד ניתן לפנות למחלקה. ההליך פשוט וידידותי ובאמצעותו ניתן לשלם פקדונות ואגרות להיטלי בנייה, היטלי פיתוח וכמובן גם תשלומי ארנונה, שילוט וקנסות.

ישנם שני מסלולים באמצעות האתר. האחד, כניסה לעמוד הבית באתר והקלקה על "שירותים בקליק". משם ממשיכים לאגרות והיטלים ולפעולה הנדרשת. השנייה, כניסה באמצעות מינהל ההנדסה. גם כאן הכניסה באמצעות עמוד הבית של העירייה, הקלקה על "הנדסה" ומשם לאגרות והיטלים ולהמשך הפעולות הנדרשות.

פרטים נוספים ניתן לקבל במחלקת אגרות והיטלים, טל' 08-8545325, אילנית זוהר – מנהלת המחלקה.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

עדכון חשוב לבעלי כלבים באשדוד

צוות האתר

פועל בניין ששבר הקרסול תובע כמיליון ₪ מהקבלן וחברת כוח האדם

צוות האתר

הנערים עשו רעש בפארק – השיטור העירוני החרים את האופניים החשמליים שלהם

צוות האתר