נובמבר 25, 2020
קצרים

לראשונה באשדוד: שיתוף הורים בתהליכי חינוך לגיל הרך

גן ילדים באשדוד

מי שעוקב אחר השינויים בתכנית הפעילות העירונית בשדה החינוך, לא יכול היה שלא להבחין ברוח החדשה הנושבת במערכת החינוך העירונית, כדוגמת: כנס הורים לילדים אשר עולים לראשונה לגן עירייה, כנס ועדי הורי גני ילדים באולם מועצת העיר, כינוס ועדת החינוך העירונית ובקרוב חשיפת עמוד הפייסבוק של ״חינוך באשדוד״ וקהילת ״גנים עירוניים אשדוד״ כפיילוט ראשוני בעיר, בשיתוף דוברות העירייה ומינהל החינוך.

זאת ועוד. לראשונה באשדוד, כחלק מועדת היגוי רחבה ללמידה ובחינת גישות ברוח החינוך האלטרנטיבי אשר בראשה עומדת שרון מרק, סגנית ראש העיר וממונה על חינוך הרך, משתתפים הורים ואנשי חינוך בתהליכי חשיבה, סיורים, למידה ועיצוב מדיניות.

מרק יחד עם הגב׳ מרטין עובדיה, מנהלת החטיבה הצעירה במינהל החינוך, גייסו את ד״ר גדי ביאליק, מומחה לחינוך מאוניברסיטת תל אביב אשר מלווה את הועדה המקצועית מחד, ואת קבוצת ההורים מאידך, לשם העמקת הידע וחשיפה למחקרים בינלאומיים. את המסקנות שיגבשו יחד בתום התהליך הם יציגו בפני ראש העיר.

מחר יתקיים כנס ראשון מסוגו עבור הורים לילדים שזו הפעם הראשונה להם בגני העירייה. מדובר בכנס הכנה להורים לקראת מעבר ילדיהם לגן העירייה, במסגרתו יוכלו לפגוש ולהכיר את הצוות החינוכי ואת המסגרת החינוכית והמקצועית שילוו את ילדיהם בשנה"ל הבאה. הכנס יתקיים במרכז להורות משמעותית (רח' ניבן 11 רובע י"ב), בין השעות 19:00-20:30, אליו הוזמנו כל ההורים הרלוונטיים. הכנס פתוח גם לקהל הרחב.

מרק: ״מברכת על תהליכים מרתקים שכולנו במינהל החינוך יצאנו אליהם, ומודה לד״ר לסרי על השותפות המלאה וברכת הדרך". מרק הבטיחה כי "חודש יוני 2019 ייזכר כחודש בו עשינו צעד גדול קדימה בהנגשת המידע להורים לגיל הרך וצרפנו אותם כשותפים בתהליכי החינוך שמתרחשים בעיר".
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

עדכון חשוב לבעלי כלבים באשדוד

צוות האתר

פועל בניין ששבר הקרסול תובע כמיליון ₪ מהקבלן וחברת כוח האדם

צוות האתר

הנערים עשו רעש בפארק – השיטור העירוני החרים את האופניים החשמליים שלהם

צוות האתר