חדשות אשדוד

דיירי בניין ברובע ו' משלמים כבר חצי שנה חשבון מים של מאות שקלים

דיירי בניין ברובע ו' משלמים כבר חצי שנה חשבון מים של מאות שקלים

דיירי רחוב נתן אלבז 18 ברובע ו' באשדוד, כבר לא יודעים מה לעשות. הם חצי שנה משלמים חשבון מים מנופח של כמה מאות שקלים ואין פיתרון באופק.

כ-40 דיירים שגרים בבניין ('בניין רכבת') הישן, היו מקבלים חשבון מים של 60-70 שקלים. אבל בחצי השנה האחרונה החשבונות קפצו במאות אחוזים. האוכלוסיה שגרה בבניין היא ברובה קשישה ולכן קשה לה מאוד בהוצאה הגדולה וגם במציאת הפתרון.

אחת הדיירות פנתה לחברת 'יובלים', תאגיד המים של אשדוד ושם לדבריה הסבירו לה כי זו אינה בעיה שלהם, כי יש כנראה פיצוץ ושיפנו ל-106. תשובה דומה קיבלה דיירת אחרת לדבריה ב-106, שהבהירו שאת הפיצוץ דיירי הבניין צריכים לשלם. אגב כשמתקשרים לתאגיד 'יובלים', כבר במענה הקולי מפנים ל-106 אם יש פיצוץ בבניין.

אחד הדיירות המבוגרות סיפרה: "אנחנו פה אנשים מבוגרים ברובנו. חלק גדול מאוד מתקיים מקצבאות. אנחנו לא יכולים לשלם סכומים כאלה ואין מי שיעזור. גם להביא אינסטלטור זו הוצאה גדולה מאוד עבורנו. מה נעשה עכשיו? אני אחרי צינתור וזה לא מקל עליי".

תגובת עיריית אשדוד: "מדובר בבניין שעובר שיפוץ של משרד השיכון, במסגרת שיקום שכונות, ובאותה מסגרת הוחלפו תשתיות המים והביוב לתשתיות חדשות. לא מובנת אם כן התלונה על נזילה מרכזית ומשיחה של מינהלת הרובע עם מנהל הפרויקט נראה שיש אולי נזילה בתוך דירה פרטית בקומה הרביעית. כיוון שדיירי הדירה הזאת לא מתקנים את הנזילה, היא משפיעה על כל הקומות כך שהנושא הוא באחריות פרטית ואינה קשורה לעירייה או לתאגיד.מכל מקום, התשתיות המשותפת של כל הבניין הוחלפו לחדשים ונמצאו תקינים".
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

נחש הכיש אישה בת 75 באשדוד

צוות האתר

צעיר כבן 26 נפצע מדקירה במהלך תגרה ופונה בניידת טיפול נמרץ

משה אלבז

מזעזע: הגיע לתת עוגה לשכנו הגלמוד וגילה אותו במצב ריקבון

משה אלבז