באסותא אשדוד פועלים להכפלת המיטות, ולהקמת חניון נוסף

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, הצהיר בצורה ברורה כי יפעל בצורה נמרצת להוספת 300 מיטות בבית החולים, וכן להקמת חניון נוסף. השרה לשעבר סופה לנדבר אמרה באותו אירוע: "אנו חייבים לדרוש מיד מממשלת ישראל הקמת שלב שני של בית החולים"
בית החולים אסותא.
ביה"ח אסותא.

לאחרונה התקיים טקס חגיגי לכבוד חג הפסח בבית החולים אסותא אשדוד, בהשתתפות ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, השרה לשעבר סופה לנדבר, יו״ר אסותא מרכזים רפואיים פרופ׳ שוקי שמר, יו״ר אסותא אשדוד ומנכ״ל מכבי רן סער ומנהלי ועובדי בית החולים.

ד"ר לסרי בירך ראשון את הנוכחים על החלום שהתגשם, ואתגרי העתיד: "האתגר שעומד בפנינו כעת, ואני באופן אישי כבר התחלתי להוביל אותו ביחד עם בית החולים, הוא הכפלת מספר המיטות בבית החולים אסותא והרחבתו במבנה הנוכחי ובשטחים הסמוכים לבית החולים. כמו כן אנו פועלים להקמת חניון נוסף. קיימנו ונקיים פגישות בנושא והבדיקות כבר החלו. זהו אתגר רציני ואני מאמין, שכפי שעמדתי בהבטחה להקמת בית חולים באשדוד, נצליח ביחד עם ההנהלה גם להרחיב ולהכפיל את בית החולים אסותא אשדוד".

יו״ר אסותא אשדוד רן סער, בירך בברכת חג שמח את העובדים והנוכחים. סער דיבר על החזון של בית החולים אסותא אשדוד ומימושו: "בחולות העיר אשדוד נבנה בית חולים מדהים, יפה וחדשני. בית חולים עם חזון, חזון אחר, חזון של שיתוף בין הקהילה לבית החולים, בין העיר אשדוד למכבי ואסותא, חזון שרואה את המטופל בעיניים, בחמלה ובכבוד האדם. חזון של מצויינות בשירות ואפקטיביות ניהולית, חזון של רפואה אחרת, חזון של קהילה שיש לה בית חולים. ועתה, לאחר סיום אתגר פרויקט הבנייה, עברנו לאתגר המיוחד של הפיכת החזון מחלום למציאות, גם אם המציאות קשה ואתגרית ליישום. אני כיו"ר מתחייב לעשות כמיטב יכולתי לממש חזון זה, להעמידו על הרגליים בהיבט הכלכלי ולהפכו לבית חולים מתקדם, שרותי ואנושי לטובת תושבי העיר אשדוד, אזור הדרום וכל ישראל".

עוד הוסיף סער כי בסופו של דבר טובת המטופלים היא החשובה: "אנחנו כאן תמיד ובראש ובראשונה לטובת המטופלים, לחבק אותם, להעניק להם מזור וכמובן לספק להם רפואה מצוינת ומתקדמת".

יו"ר אסותא מרכזים פרופ׳ שוקי שמר, סיפר על התחושה האוחזת בו כשהוא מגיע לבית החולים: "כשרואים את הדיונה ממש פה, בצמוד לבית החולים, הלב מתרחב. מה שקורה פה הוא פלא, לקחנו משימה ציונית לאומית עבור 256.000 תושבי אשדוד והקמנו בדיונות בית חולים". פרופ׳ שמר פנה לנוכחים, עובדי בית החולים ואמר: "אתם הצלתם חיים של מאות נשים, גברים וטף, למעלה מ-7000 תינוקות חדשים הגיעו לעולם. אני רוצה להודות לכם ולברך אתכם על העבודה הנהדרת, על המחויבות והתשוקה. אתם מגשימים את החלום". עוד הוסיף פרופ׳ שמר ופנה ליו״ר אסותא אשדוד רן סער: "רן, הבאת רעננות וחדשנות, יכולות פיתוח ותוכניות טובות שנמצאות בהתהוות. הנוכחות שלך כאן נהדרת ואין ספק שבית החולים יצעד קדימה. אשדוד לפני הקמת בית החולים ואחריה, היא לא אותה העיר".

 

שלט על בניין אסותא אשדוד
אסותא אשדוד.

השרה סופה לנדבר בירכה גם היא את הנוכחים ואמרה: "חג שמח, בריא והרכבת ממשלה מהירה. אנו חייבים ביחד לדרוש מיד מממשלת ישראל הקמת שלב שני של בית החולים. אני מבטיחה כמו שהתנדבתי עד עכשיו, להמשיך ולהתנדב להרחבת בית החולים. חייבים במהירות לבנות עוד 300 מיטות".

מנכ״ל בית החולים פרופ׳ חיים ביטרמן, הוסיף: "אנו עושים רפואה מצוינת, לאחרונה שוקדים ביתר שאת גם על שיפור השירות וחווית המטופל. חג הפסח הוא חג התעוררות וצמיחה. אני בטוח שכולכם מודעים לפעילות הרכש והציוד, למגעים להגדלת מספר מיטות אשפוז. אני משוכנע שכל זה יתממש בחודשים הקרובים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך