דרמה באשדוד: האם האבא חטף את בתו?

תינוקת נחטפה מזרועות אמה ברובע ט"ו, האב נעצר כחשוד המרכזי בפרשה המוזרה, אך שוחרר לאחר שלושה ימים

תינוקת נחטפה מזרועות אמה בביתה ברובע ט"ו באשדוד לפני מספר ימים, ככל הנראה לשם רצח או סחיטה, כך על פי טענות המשטרה. מיד עם ביצוע החטיפה, התקשרה האם המודאגת לבעלה אבי התינוקת, אשר נחלץ לאלתר לחילוץ בתו. כל זאת כאשר כוחות משטרה ביצעו סריקות וניסיונות התחקות אחר החוטפים.

אביה של התינוקת הצליח להשיבה בשלום מידי החוטפים, אך הדבר לא מנע מהמשטרה לעצור את האב ולבקש להאריך את מעצרו בשבעה ימים נוספים כאשר מיוחסים לו חשדות חמורים, כאילו היה שותף למעשה החטיפה וכן, טענות בדבר שיבוש הליכי משפט, כל זאת מאחר והאב בחר לשתוק בכל מהלך החקירה.

בסופו של דבר בית המשפט האריך את מעצרו של האב בשלושה ימים.

סנגורו של החשוד עו"ד יחיאל לאמש מסר בתגובה: "מדובר במעצר ראוותני חסר כל תועלת ובסיס חוקי. המשטרה אשר זכותה וחובתה לפענח את התיק ולאתר את החוטפים, אינה יכולה לנסות לחלץ מפי מרשי מידע באמצעות הארכות מעצר. למרשי עומדת זכות השתיקה וכי מדובר בזכות מהותית ואין להופכה לאות מתה. מרשי בחר לשתוק מטעמים ברורים, הוא חרד לעצמו ולבני ביתו ואין כל בסיס חוקי אשר יכול חייבו למסור מידע באשר למעשה שהתרחש בעבר לא כן באשר למעשה עתידי שאז מדובר בעבירה של אי מניעת פשע. לא בכדי מרשי שוחרר בתום הארכת המעצר והמשטרה לא הגישה בקשה להארכה נוספת".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך