טסים לחו"ל? הפרויקט החדש שהולך לחסוך לכם המון כסף

אתר חדש של אל על בשם TAXI POOL שבו יוכלו נוסעים מישראל והבאים אליה להתחבר לנוסעים אחרים איתם באותה טיסה כדי לחלוק את השימוש במונית ולהתחלק עימם

אל על הודיעה על השקת שירות חדשני, TAXI POOL, שיאפשר ללקוחותיה למצוא שותפים לחלוק איתם נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה לשדה, ובכך להוזיל בצורה משמעותית את העלויות הנלוות לנסיעה.

השירות מאפשר למצוא נוסעים נוספים שנוחתים באותו שדה תעופה ובאותה שעה וממשיכים ממנו ליעד זהה או קרוב, כדוגמת מלון או כתובת פרטית, ולחלוק איתם מונית. כמו כן, השירות מיועד לנוסעים המעוניינים לחלוק נסיעה עם נוסעים אחרים מטעמי חסכון בעלויות, הגנה על הסביבה, מתוך קושי בהתמצאות לבד בעיר זרה.

השירות מסופק על ידי חברת אל על ללקוחות כל חברות התעופה, כך שגם נוסעים בחברות תעופה אחרות יכולים להשתמש בו כדי למצוא נוסעים שנוחתים באותו זמן, וממשיכים למלון או כתובת סמוכים.

תהליך ההצטרפות לשירות הוא פשוט – נוסעים שמעוניינים להשתמש בשירות, נכנסים לאפליקציה ומזינים כמה פרטים כגון מספר הטיסה ותאריך הטיסה, הכתובת או המלון אליהם הם ממשיכים משדה התעופה ביעד, כתובת מייל וטלפון.

החברה מציינת שהמידע לא מועבר ללקוחות אחרים שנרשמו לשירות. ברגע שנמצאה התאמה, כל אחד מהנוסעים, מקבל SMS או מייל שכולל קישור לחדר צ'אט מאובטח ואנונימי. משלב זה, ולאחר שבוצע החיבור בין שני נוסעים תיאום שאר הפרטים, באמצעות הצ'אט, עובר לידיהם: נקודת המפגש בשדה, הזמנת המונית, חלוקת העלויות ועוד.

אפליקצייה זו יכולה לסייע לנוסעים לאומן בתקופת החגים וראש השנה לקראת הנסיעה לאומן, אתם יכולים להשתמש בו כדי למצוא נוסעים שנוחתים או ממראים באותו שדה תעופה ובאותה שעה, תוכלו לחלוק נסיעה עם נוסעים אחרים ובכך להוזיל בצורה משמעותית את העלויות הנלוות לנסיעה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך