נובמבר 24, 2020
קצרים

ילדי אזור ג' במבצע ניקיון גדול

״כ-140 ילדים התייצבו לקריאת המינהלת ונרתמו במלוא המרץ למשימות הניקיון״ אומר מר יעקב ביטון, ראש מינהלת רובע ג׳. ביטון מציין כי ״גם הפעם פעלנו על פי המודל שגיבשנו. תיאום עם ועדי הבניינים, פרסום מודעה בלוח המודעות בבניין, קביעת מועד למבצע וגיוס הילדים לפעילות״ ואכן הילדים הגיעו בהתלהבות והיו נכונים לעמוד בכל אתגר שהוצע להם.

תחילת המבצע היה בהתכנסות והסברה, חלוקת שקיות אשפה גדולות, תיאור מתחם הפעילות שכלל הפעם 6 בנייני מגורים ויציאה לפעילות. ״כל ילד שמילא שקית והביאה לנקודת הריכוז, זכה במדבקה ובשקית נוספת״ מסבירים במינהלת ומציינים כי בסופו של המבצע, במהלכו נאספו כ-200 שקיות אשפה, חולקו ארטיקים לילדים.

בחלק השני של המבצע התקיימה פעילות הפגתית. הילדים השתתפו בתחרות ציורים שבהם בטאו את כישוריהם היצירתיים בתחום איכות הסביבה. הילדים כמובן נהנו מהפעילות ומהציונים ולבסוף גם נבחר הציור היפה שבוצע ע״י אחת הילדות בשכונה.

״אנו מייצרים מודעות לאיכות סביבה ומעודדים את התושבים לקחת אחריות על סביבת מגוריהם ועל רכושם הפרטי״ אומר מר רוטנברג ומשבח את הילדים ואת וועדי הבתים על הירתמותם למבצע. מר ביטון מוסיף ומציין כי ״בשבועות הקרובים אנו צפויים לצאת למבצעים דומים בשכונות נוספות ברובע״.

גם פעילי המינהלת יוצאים נשכרים מהמבצעים הללו משום שהם מהווים במה והזדמנות ליצירת קשר בין התושבים למינהלת, מעוררים דיאלוגים ומעלים רעיונות לפעילות וליוזמות חדשות המקדמות את הרובע. הדברים עולים בקנה אחד עם פעילות אחרת של הכשרת פעילים, במסגרת ההכשרות הייעודיות שמקיימות המינהלות בכל חלקי העיר, ההופכים את פעילות ההתנדבות למערכת מקצועית המשלבת ידע ולב גדול.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

עדכון חשוב לבעלי כלבים באשדוד

צוות האתר

פועל בניין ששבר הקרסול תובע כמיליון ₪ מהקבלן וחברת כוח האדם

צוות האתר

הנערים עשו רעש בפארק – השיטור העירוני החרים את האופניים החשמליים שלהם

צוות האתר